Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés valamilyen szinten korfüggő is? (többi lent)

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy pl a 30 as korosztály úgy van vele pl hogy nincs mire várnia, és náluk sokkal hamarabb van eljegyzés?
2012. febr. 14. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem korfüggő hanem ember és kapcsolatfüggó
2012. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2012. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 30, sőt 40 évesen sem feltétlenül jegyzi el az ember a másikat 2 hét után "hú, nehogy kifussunk az időből" felkiáltással. Esetleg annyi lehet a dologban, hogy aki már ennyi idős, annak több a tapasztalata. Jobban ismeri a másik nemet és saját magát is, tudja, mit vár el egy kapcsolattól és mi az, amit nem tud tolerálni. Emiatt előfordulhat, hogy érettebben gondolkodik, és hamarabb felismeri, kell-e neki igazán másik ember, de ez sem törvényszerű.
2012. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! Egy fiatalabb (20 év körüli) hamarabb eljegyzi a párját, de nem gondolja azt, hogy akkor fél év múlva esküvő, hanem 4 évig jegyben járnak, mert így meg úgy szeretjük egymást, meg milyen szép gesztus, jelkép, stb. aztán szakítanak. Egy 30-as már csak akkor vesz gyűrűt, ha tényleg meg akar házasodni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom az ismerőseim láttán. 24/L
2012. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!