Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar a párom eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom eljegyzést, esküvőt?

Figyelt kérdés
Már 11 éve vagyunk együtt van egy közös gyermekünk és tervbe van a következő. Én nagyon szeretnék legalább egy eljegyzést, de ő nem. Sosem hozza szóba mindig csak én mondogatom, sokszor már nekem is elegem van belőle, de nem értem miért nem szeretné??? Lehet, hogy már engem sem sem szeret és ezért???
2012. febr. 29. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
ha nem szeretne, akkor nem akarna még egy babát. Viszont mondd meg neki, hogy ha neki mindegy, akkor viszont legalább egy két tanús esküvőt tartsatok a te kedvedért, mert szeretnéd, ha a baba már úgy születne, hogy házasok vagytok. ha neki egy papír, akkor írja alá a te kedvedért.
2012. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez a pasas téged már nem fog elvenni, az hétszentség. Ezt még az elején kellett volna tisztázni, hogy ki kit vár a kapcsolattól és leszögezni, hogy ez neked FONTOS. Szeretni biztos szeret a maga módján, csak ez így kényelmes neki.
2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
*ki mit vár
2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a kapcsolatotok elején tisztázni kellett volna, nem most álmodozni erről. Biztosan szeret, különben nem akarna tőled második babát, viszont nem akar elvenni, ez biztos, különben már megtette volna. Gondolom, ő a modern felfogást vallja, hogy nem kell egy papír a boldogsághoz, blabla.

Amit tehetsz: vagy beletörődsz, vagy kierőszakolod a házasságot, esetleg megbeszéled vele, hogy neked ez fontos, hátha belemegy.

Mondjuk szerintem gyávaság tőle ez a szitu, gyereketek van, te szeretnéd, és az lenne a normális ezek tekintetében, hogy felvállaljon hivatalosan is.

2012. febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én is így gondolom :( Nem érzem úgy, hogy nem szeretne, mert ennek jelét nem látom. De ez a dolog picit elszomorít.

Szeretnék esküvőt, de nem minden áron. mondtam kössünk kompromisszumot, legyen eljegyzés és mindenki boldog lesz, de nem még azt sem kaptam eddig 5 éve vágyom rá :( és bele fáradtam abba, hogy folyton csalódjak minden alkalom után, meg hogy én felhozzam ezt időnként. Viszont mikor meglátok egy ismerőst aki éppen esküvőt eljegyzést tervez össze szorul a szívem :(

2012. febr. 29. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem házasság párti, mindössze erről van szó.Szeret, így el kell fogadnod.Én sem vagyok az,sosem vennék el senkit.
2012. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem a párodat. Eleve ezt a nézetet nem értem, hogy az csak az papír. Épp emiatt, ha csak egy papírnak tekinti, akkor miért akkora nagy dolog, hogy a párjáért aláírja? És nem kell hacacáré, két tanú és kész, lényeg, hogy rendezve legyenek a jogi viszonyok.

Ha ezt nem képes megtenni, akkor gyáva, akar egy végső menekülőutat, hiába vállalt veled gyereket.

Én biztos nem szülnék neki gyereket addig, míg ennyibe nem hajlandó belemenni.

2012. febr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Nézd meg a Nem kellesz eléggé című filmet. Ott megtudhatod mi a szitu. Persze, hogy nálatok mi, azt meg csak te és a párod tudhatja.
2012. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg, pontosan mi baja a házassággal? Lehet csak ódzkodik a nagy hacacárétól és a bájolgástól, amivel sok esküvő jár. Itt lehet kompromisszum a két tanús pl. De mindenképpen az okot kell kiderítened, és azt mi nem tudhatjuk.
2012. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az esküvőről már lemondhatsz. 11 év az már nagyon sok idő, főleg, hogy eljegyzés sem volt még.

De amúgy miért nem akar esküvőt a párod? Vannak rossz tapasztalatai?

Vagy talán csak egy papírnak gondolja? Mert ha utóbbi akkor igazán megtehetné a te kedvedért, mert biztos szeret téged, ha nem, akkor nem akarna még egy gyereket.

Nem kell nagy felhajtást csinálni, szűk családi körben, a legjobb barátokkal és ennyi. És mindenki boldog!

Mindenképp beszélj el vele erről, és kérdezd meg a fentebb leírt dolgokat.

De amúgy bocs, 11 év alatt rájöhettél volna már, hogy mik a párod elképzelései a házasságról stb.

2012. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!