Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy előzzem meg az eljegyzést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy előzzem meg az eljegyzést?

Figyelt kérdés

A párommal ötödik éve vagyunk együtt, az egyetem kezdete óta. Együtt is élünk. Attól tartok, hogy Valentin napon el akar jegyezni. De nem akarom. Szeretem, szeretek vele élni, nem akarom elhagyni, de egyszerűen nem akarok a menyasszonya lenni. Eddig biztos voltam benne, hogy ő kell, de most elég nagy káosz van az életemben.

Most mit csináljak? Nem akarom, hogy elhagyjon, egyszerűen csak nem akarom, hogy ezt most, amikor romokban az életem, megkérdezze. Vagy várjam meg, mondjak neki nemet, hogy kérdezze meg később? Vagy mondjak neki igent, megelőlegezve, hogy később valószínűleg úgyis igent mondanék neki?

Ti mit tennétek? Lehet, hogy nem kéne ennyire túlbonyolítanom? Mennyire komoly dolog egy eljegyzés?


2012. febr. 12. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

Kezd el hangoztatni, hogy te mennyire eljegyzés és házasságellenes vagy:

pl egy csoporttársam most kérdezte, hogy szerintem örülni fog-e a barátnője, hogy megkéri valentin-napon a kezét. Hát én őszintén véleményeztem. A valentin nap szerintem csak amolyan giccses hülyeség, az eljegyzés meg általában házasság előjátéka, és én nagyon esküvő ellenes vagyok. Szerintem megbántottam ezzel a véleménnyel. Szerinted drágám?

2012. febr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

érdekes felállás, elég hülyeség amit írsz

szereted, akarod, minden hawaii-didzsi, de nem akarod hogy eljegyezzen és elvegyen

akkor hogy is van ez?

2012. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell kamusztorit kreálni, állj elé, és mondd el neki, ha ilyesmire készülne, akkor ne tegye, mert... Ennyi!
2012. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mint írtam, romokban az életem. Ez címszavakban annyit tesz, hogy elvesztettem a munkahelyem, közben apukám is elvesztette a munkahelyét (úgy volt, h ő támogat, amíg megoldom valahogy a megélhetésem), egyetlen tárgy miatt csúszom az egyetemen, beleöltünk rengeteg pénzt egy lakásba, amivel átvert a családja (arról volt szó, h lízingeljük a lakást, erre egyszer csak megvette a testvére, szerencse, h albérlőként maradhattunk), ráadásul rájöttem, hogy tök rossz szakot csinálok épp, ezért külföldre akarok egyetemre menni, de még fogalmam sincs, hogy szerzek rá pénzt. És nem tudom, hogy összejön-e, de ha igen, akkor valószínű a párom nem jönne velem.


De végül is ez részletkérdés. Egyszerűen csak most, amikor azt se tudom, mi lesz velem egy hónap múlva, nem akarok az egész életemről dönteni.

2012. febr. 12. 01:04
 5/21 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Azt tuti nem fogja megtenni, mert akkor meg kéne magyaráznia, hogy miért nem, amit pedig egészen biztosan nem akar. Hiszen ide tette fel kérdés formájában.

2012. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hsz-em visszavonva!


Így már azért más a helyzet. Ezt bele írhattad volna a kérdésbe is.


Ha bizonytalan lenne a hátterem, én sem tennék ilyet avagy nem fogadnék el ilyet.

2012. febr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy eljegyzést bármikor visszamondhatsz.Az esküvőt is visszamondhatod még az esküvő napján.Szóval ne fossál szerintem.
2012. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Egy eljegyzés=egy sz*ros gyűrű.Nem jelent semmit.Szerintem nincs is értelme évekig eljegyezve lenni.Csak akkor van értelme, ha az eljegyzéstől számított 1éven belül összeházasodtok.Az anyagi és egéb helyzeteteket figyelembe véve, nem hiszem, hogy lagziznátok....Szóval ettől még lehet gyűrű az ujjadon....
2012. febr. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
ha esetleg megkéri a kezed, akkor fogad el a gyűrűt, de mond azt hogy az esküvővel várjatok (mondjuk egy éven belül ugyse tudná lerendezni, de biztos ami biztos)
2012. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
84%

Ez csak az én véleményem:

Ebböl látszik hogy a világ már nem az igazi, régen elvoltak 2szelet kenyeren is a házasok. Figyelj ha Szereted és tényleg segít mindenben, akkor mi lessz ha már ő se lesz ott? Jobb lenne egyedül leküzdeni a rossz napokat? Nem hinném.Ha jól olvasom még így is kitart melleted és szeret,és te is szereted, akkor nincs miről beszélni. Mondj igent, és kérek egy meghívást majd az esküvőre ;) :)

2012. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!