Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés/házasság szándéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés/házasság szándéka összefügg-e vajon azzal, hogy a férfi komolyan gondolja-e a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt,2 éve együtt is élünk.Van köztünk 9év

korkülönbség az ő javára.Azt hiszem ő közel a 30hoz màr

benne lehetne a témában.

Annyira rossz látni hogy a környezetünkben olyanok

házasodnak akik kevesebb éve vannak együtt mint

mi.

Ha szóba kerül ez a téma,akkor általába az a válasza

hogy fiatal vagyok meg ehhez,vagy pedig az hogy

nincs pénz.Jó,tényleg fiatal vagyok,de biztos vagyok benne

hogy hozzá akarok menni.Nem egyből a házasságot akarom

de úgy érzem ha komolyan gondolná,akkor eljegyzés,hiszen

1-2 évet úgy is jegyben járnánk,mivel ő nagy lagzit akár és

arra gyűjteni kell.De ha most eljegyzés,és jegyben járnánk

akkor kb.6éve lennénk együtt mire elvenne.

Így meg ugye lehet hogy évek múlva fog eljegyzés

és akár 7-8 év együtt járás után hazasodnan,akkor meg sokk

értelmet nem látom.

Egyébként ő hazassagpárti,ezért se értem.Sajnos úgy

gondolom hogy ő nem biztos benne hogy engem akar egy

életen át!:((((

Felhozni úgy hogy ràkérdezzek,nem akarok.

A végén azt gondolná hogy rà akarom tukmálni magam.

Csak azért ne kérjen meg,mert én azt szeretném!

Csak tényleg olyan rossz hogy a 20-as éveket màr úgy

töltöm mint egy férjes háziasszony,mind ezt lehet hogy

hiába,mert lehet hogy a párom nem is akár velem

komolyabbat.Neki így kényelmes,mert bármikor beléphet??


2012. márc. 14. 21:29
1 2
 11/19 borcsi02 ***** válasza:
70%
Ááh,nem hiszem,hogy így gondoljuk.Csak mindenhol más szokások,hagyományok vannak érvényben.Tök változó.
2012. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Akkor elmondom, hogy mi hogy gondolkodunk a barátommal, hátha a te párod is ezt teszi:)

17 éves vagyok, a barátom 20. Én jövőre szeretnék érettségizni, aztán egyetem, mesterképzés stb, ha megengedhetem magamnak. Ha nem, előtte még kimennénk egy évre külföldre dolgozni, hogy tudjunk gyűjtögetni közös lakásra, meg tanulásra. Na, mi 2 éve vagyunk együtt, és mindketten úgy gondoljuk, hogy ezután a hosszú procedúra után jöhetne csak a házasság, és utána akár rögtön a gyerek, mert leszünk elég régóta együtt hozzá.

Ha ezt így kimatematikázzuk, ő 29 én 26 éves leszek, mire eljutunk az eljegyzésig, és már több, 10 éve leszünk együtt, és ha minden jól meg, már az egyetem elkezdése előtt összeköltözünk, tehát kb 6-7 éve élünk együtt előtte. Most így belegondolva, hatalmas számok, de teljes bizonyossággal nekikezdhetünk, ha már ennyit kibírtunk, na meg előtte nem is lenne időm rá, a tanulás miatt.

Lehet a párod is szeretne várni, és megalapozni a jövőtöket. Abban én sem látok semmi jót, ha évekig jegyben jártok.

2012. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nincs munkád, még tanulsz, nem vagy 25, ne csodálkozz.. A húszas éveid elején még rengeteget fogsz változni. Ne sürgesd... Egy barátomék 9 éve vannak együtt, 2 éve házasok, most jött a második baba. 3 hónapig jártak jegyben. Ne erőltesd, igaza van a párodnak.
2012. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Az én szememben azt jelenti. De nem a huszonévek elején, hanem mondjuk a vége fele.
2012. márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy férfi ha önmagától dönti el,hogy ő azt a nőt akarja feleségül venni,akit,akkor meg is teszi.

Nekem meg van mindenem:saját házam,autóm,viszonylag jól fizető munkám(nem minimálbéres,szerintem ez manapság jó) van párom is,de ő nem akar a férjem lenni.

Az előző barátnőjét el akarta venni,én nem egész 3 év együtt élés után rákérdeztem,hogy mik a szándékai és hát azt a választ kaptam,hogy ő nem akar feleségül venni.Innentől nem is erőltetem,de nem tudom így elképzelni vele a jövőmet hosszú távon.Neki így jó,szeret meg én is őt,de ez nekem elég volt ahhoz,hogy rájöjjek,talán nem én vagyok neki a nagybetűs IGAZI,hanem valaki más.Olyan,aki törékenyebb nő.Akinek hasonló az érdeklődési köre,mint neki meg sorolhatnám.

Nekem fontos a házasság,mielőtt a párom megismertem nem tartottam annak,de így hosszú távon,hogy tudom,nem akarja,hogy a felesége legyek,nem tudom,hogy tudunk-e együtt élni majd(részemről).

Ráerőltetni meg nem akarom,nem fogom eljegyeztetni magam,attól többre tartom ezt az egészet.A kierőszakolt dolgoknak egyébként sincs értelme...

Mi is huszonévesek vagyunk egyébként.

2012. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező!

Huszonéves korod elején vagy. Még ne házasodj. Amúgy ha nem akarod magadat kihasználtnak érezni, költözz el a pasidtól. Nem kell neked 20 évesen kiégett csicskának lenni. Különben meg cseréljetek: ezentúl ő főzzön, mosson takarítson. Ne élősködjön.

2012. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál arról, hogy boldog vagy-e? Ne görcsölj rá ennyire a témára! Na és, ha szakít pár év múlva? Akkor sem dől össze a világ.

Én 5 évet voltam együtt az exemmel, mégsem érzem elvesztegetettnek az időt, mert rengeteget fejlődtem pl. toleranciából és sok mindenre rádöbbentett, hogy én is milyen hibákat követtem el, amit ma már nem teszek!

Mindenből tanul az ember...

2012. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret jobban gyűrűvel, vagy anélkül. Nekem megkérte akezem a párom, majd egy évvel később váltunk, mert szeretőket tartott (mint kiderült már korábbról). Akkor inkább meg se kérte volna, most itt állok elváltként, egyedül. SZerinted? Legyetek boldogok úgy, ahogy vagytok. HA veled van, veled akar lenni, tök mindegy a körítés!
2012. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező nem gyűrűt akar, hanem az a kérdése, hogy az, hogy a párja NEM akarja a gyűrűt, az azt jelenti-e, hogy bizonytalan. Nos, IGEN, AZT. Talán magának sem vallja be.


Egyetlen érvet mondjatok: ha biztos a kapcsolatban a párja, akkor MIÉRT NEM történt még eljegyzés?!?

2012. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!