Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demis kérdése:

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a párommal. Még télen beszélgettünk, aztán hirtelen egyszer csak fogta magát és lehúzta a gyűrűmet az ujjamról, és próbálgatta, hogy melyik ujjára jó. Először nem is tudtam hova tenni az egészet, mert az a gyűrű mindig rajtam van, és soha nem tett rá semmilyen megjegyzést. Aztán pár nap múlva leesett, hogy lehet, hogy ez volt a gyűrűpróba? Már volt szó esküvőről, hogy mindenféleképpen lesz, de konkrétumokról még nem. Ez a dolog azóta sem hagy nyugodni és nem tudom hova tenni. 1 hónap múlva lesz a 25-ik szülinapom. Szerintetek van rá esély, hogy megkéri a kezem?
2012. ápr. 10. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én exem is így kezdte, aztán rá 1 hónap múlva aranygyűrűt vett nekem.

Szerintem el akar jegyezni. De ne éld bele magad.

2012. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálom magam nem beleélni túlságosan, de olyan nehéz..
2012. ápr. 10. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad, 8 hónap után elképzelhető, hogy ő még nem gondolt erre.


Az én párom is felvette már poénból a gyűrűmet beszélgetés közben, mégsem kérte meg a kezem. Ne kombinálj, próbálj ne gondolni rá, és akkor csak pozitív meglepetés érhet. :)

2012. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem, ha nem is most, de előbb utóbb azért sort kerít rá :) Az teljesen egyértelmű, hogy minket egymásnak rendelt a sors, mindketten a másikkal akarjuk leélni az életünket. :) Akkor sem leszek csalódott, ha még nem kéri meg a kezem, elvégre egy egész élet van rá, hogy megtegye! Megpróbálok türelmes lenni..:)
2012. ápr. 10. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszene szülinapi ajándékként.

elvégre ez mégiscsak egy kérés. egy kérés, hogy leélem e vele az egész életem.

az én párom meg egy lehetetlen dátumra tette, akkor úgy örültem hogy jé, olyan mint én :)


szóval téged szerintem meg fog kérni.

gratulálok.

2012. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megvan rá az esély. Irigyellek most téged, mert engem most hagytak el hosszú évek után és mi is gondolkodtunk már az eljegyzésen.

Szerintem ne agyalj ezen, ha együtt vagytok és minden rendben az is tökéletes.

Én legalábbis mindent megadnék ezért...

2012. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Én valahogy ennél tökéletesebb ajándékot nem tudok elképzelni jelen pillanatban. Legyen igazad! :) 1 hónap múlva megírom, mi lett.. :)
2012. ápr. 10. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
várjuk :)
2012. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 20:49-es! Sajnálom, hogy vége lett a kapcsolatodnak, de fel a fejjel! Tudom, hogy most rossz Neked, lesz jobb is, és megint boldog leszel. Ő még nem a szőke herceged volt! A nagy Ő még valahol Rád vár! Kitartás! :)
2012. ápr. 11. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!