Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés barátokkal, családda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés barátokkal, családdal, kettesben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni, hogy nálatok ez hogy zajlott? Kettesben voltatok, mikor párotok eljegyzett? Baráti körrel? Családdal?


Hogy mondtátok el a szülőknek/családnak, ha nem voltak jelen az eljegyzésen? Esetleg az eljegyzés előtt avattátok be őket, és kettesben voltatok?


Hogy szokás?


Nagyon köszönöm előre is a tapasztalataitokat! :)



2012. ápr. 11. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Együtt vettük meg a karika gyűrűt. Itthon felhúztuk egymás ujjára.

Aztán átmentünk a szüleimhez egy üveg pezsgővel. Nem örültek, de nem tudtak mit csinálni.

A nagyszüleim a mai napig nem tudják... :S

2012. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Tavaly januárban kérte meg férjem a kezem síeléskor egy hegytetőn. Kettesben mentünk fel, amúgy barátokkal voltunk egy hétig kint.

Nem tartom szép hagyománynak a családos, ebédes lánykérést, pedig nem vagyok hagyomány gyűlölő.

Szerintem ez kettesben tud igazán meghitt és emlékezetes maradni.

Nálunk tudta család,,hogy tervezzük, én is,,, a pontos időpont titok maradt előttem. Család tudta ,és örült mindenki. A szívedre hallgass, ne a kifelé mutatott hülyeségekre. (ezért már lepontoztak máskor ) :)Sok boldogságot

2012. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
lánykérés, "igen" kimondása, gyűrű ujjra húzás kettesben, ezt követően örömhír bejelentése a családnak és családi eljegyzési vacsora mindkét fél rokonságának és még esetleg közeli barátoknak a jelenlétében. de mindenki másképp csinálja. ez a klasszik vonal :) a bátyáméknál így volt, mi nem tartottunk vacsit :)
2012. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Párom szilveszterkor kérte meg a kezem, szóval baráti társaságban. Sőt, mivel én vidéki vagyok, csak Pesten élek, még titokban azt is elintézte, hogy az igazán fontos barátnőim is feljöjjenek Pestre, hogy velünk együtt tudjanak ünnepelni.
2012. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kettesben voltunk otthon a párommal, ő pont kapott 2 nap pihenő napot és akkor kérte meg a kezemet. Akkor rögtön nem kaptam gyűrűt.

Aznap mentünk el gyűrűt nézni. A kísérő gyűrűmet akkor meg is vettük, a karikát amit kinéztünk 3 nap múlva lett kész.

Pont azon a héten mentünk anyuékhoz ebédre (vasárnap) akkor jelentettük be, hogy a párom megkérte a kezem.

Majd 1,5 hónap múlva tartottunk egy hivatalos eljegyzést Anyuéknál, lányos háznál. Az is egy vasárnapi ebéd volt, csak ünnepélyesebb. :) Nem akartunk nagy bulit. Ekkor mondtuk, hogy 1 év múlva szeretnénk tartani az esküvőt.

Idén augusztusban lesz.

2012. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ketten voltunk, amikor megkérte a kezem a párom. Így is szerettük volna. Szerintem ez nem népünnepély, arra ott a lagzi. Plusz szerintem elég stressz az neki, hogy meg kell kérnie, nem kell hozzá közönség :) mi is felhívtuk a szülőket, átmentünk, megünnepeltük külön-külön :)
2012. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sok szeretettel várom a továbbiakat! :)


Én a mienkről semmit sem tudok még, de ha megkérte párom a kezemet, akkor majd elmesélem, nálunk hogy történt! :)

2012. ápr. 11. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném, ha a párommal kettesben lennénk, amikor eljegyezne, aztán valamikor bejelentenénk együtt a családnak.
2012. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 demis ***** válasza:
31%
Az eljegyzést magát én is szülők nélkül szeretném, persze előtte kérjen el a szüleimtől. Én arról álmodozok, hogy olyan körülmények között lesz az eljegyzés, mint ahogyan megismerkedtünk..egy lovasparkban, lovasbemutató közben, amikor van az a bizonyos ostoros játék, amikor kihívnak a közönségből valakit akinek egy karikás ostorral kell levernie egy üveg bort egy farönkről.. mert mi így ismerkedtünk meg :)) Aztán ha megkérte a kezem, utána jelentjük be a családnak.
2012. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 12. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!