Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesen,2 éve tartó első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen,2 éve tartó első kapcsolatban élek és naon jó. Valószínű együtt maradunk még jó pár évet, de félek, h eljön az eljegyzés és stb, de igazán nincs viszonyítás alapom! Ez mindkettőnkre igaz! Honnan tudom, h ő az akivel letudom élni az életem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan......Mellesleg olyan nehéz lett volna kiírni rendesen, hogy "nagyon"....?!:(
2009. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Legradikálisabb, ha pár hétre különváltok.

Nem szakítani, csak utazni egyet, kicsit távol lenni, akkor minden érzés a felszínre tör.

Gondolj bele, hogy milyen lenne vele gyereket vállalni, jó szülők lennétek-e, az igazán nehéz problémákat hoygan oldjátok meg.

2009. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Most ez a menő? naon...-.-"
2009. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
en is ebben a cipoben jarok. xtem meg ne ezen stresszelj, majd alakul minden magatol. esetleg probaljatok ki az osszekoltozest, azalatt sokminden kiderul rolatok is meg a kapcsolatrol is. ha extremek vagytok engedjetek meg 1masnak 1 buntudat mentes kimenot a tapasztalat-szerzes celjabol. ha jo a humorerzeketek es megbitok 1masban lehet h jol sul el de ez nagy kockazat, tonkre is teheti a kapcsolatotokat a feltekenykedes,veszekedes stb. ha igy dontok, olyat valasszatok akivel utana soha tobbet nem talalkoztok h utolag ne legyen konfliktusok. ez csak 1 extrem otlet :p
2009. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kb ugyanebben a cipöben járok. csak én 18 vagyok. én is küzdöttem ilyenekkel. de... rájöttem hogy ezzel többet ártok mint használok a kapcsolatnak. Lassan letisztult minden, és rájöttem sok dologra, többek közt arra, hogy a "kötelezö kiégés" nem kötelezö... és hogy bármikor hozzá mennék. és -félreértés ne essék- nem mindig érzem így.
2009. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az igazi akivel le tudnád élni az életed, hanem az aki nélkül SOHA!


Szerintem ha elgondolkodsz ezen akkor nem biztos, hogy örökre együtt kéne maradnotok. Ha igazán szereted, akkor ez fel sem merül benned, csak örökre vele akarsz maradni és már a jövőt tervezgeted, nem gondolva másra.


És azt írtad jó pár évet... csak annyit?

2009. jan. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váloszakat! ( A segítőeket) A szivemet követően megtudtam, hogy mi a helyes! Így ezt a kérdést le is zárnám!Minden megoldodott!
2009. jan. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!