Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon buta voltam és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon buta voltam és nem vettem észre hogy azt akarja hogy kérjem meg a kezét! Hogy szerezhetném vissza őt?

Figyelt kérdés

1 évet voltunk együtt a barátnőmmel,azt hiszem azt akarta hogy kérjem meg a kezét,nem figyeltem a jelekre és csak magammal voltam elfoglalva..Nagyon szeretett engem és szerintem még most is szeret,úgy ahogy én is őt,erre is csak később jöttem rá hogy mit is jelentettem neki és hogy ő mit jelentett nekem.Nagyon sokszor célozgatott,de én nem vettem észre és elsiklottam dolgog felett,vagy nem voltam elég figyelmes.1 hónapja ott hagyott,semmi indok,azt sem mondta hogy nem szeretlek,nem mondott semmit,csak annyit hogy hagyjam békén őt.Próbálkoztam nála pár nappal ezelött,de el lettem hajtva a francba,azt mondta felejtsem el őt örökre.Nem értem,mert igazából semmi olyan dolog nem történt amiért örökre el kellene őt felejtenem,nem csaltam meg soha,figyeltem rá,foglalkoztam vele,bár sokszor az volt a baja hogy túl sokat foglalkozok vele,amikor nem akkor meg az..

Vissza szeretném őt kapni,de nem tudom mit tegyek..?Várjak hátha majd jelentezik vagy próbálkozzak én nála majd 1-2 hét múlva.Nincs senkije,neki se és nekem se.Kicsit olyan a dolog mintha egymásra várnánk..csak még dő kell neki.Legyek türelmes és várjam amíg ő jelentkezik vagy majd én keressem?Úgy érzem még nincs lezárva a dolog és hogy van dolgunk egymással..


2012. ápr. 12. 19:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Én próbáljam visszahódítani és nyomuljak,vagy pedig várjam amíg ő jelentkezik..
2012. ápr. 12. 20:00
 2/28 Scream85 ***** válasza:
88%

Ne azért jegyezz el valakit, mert ő azt akarja, és "jeleket küld". Egy ilyen "kikényszerített" lánykérésnek semmi értelme.

Akkor jegyezd el, ha te is készen állsz rá és akarod.

Szerintem ha ilyen a felfogása a csajodnak akkor ne is akard visszaszerezni!!

2012. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy nagyon jó volt a kapcsolatunk,a vége fele voltak viták köztünk,de nem olyan ami miatt szakítás lett volna amegoldás vagy ok lett volna rá..
2012. ápr. 12. 20:02
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen nem éreztem kész magam rá,de nem volt gyértelmű hogy azt akarja,egyszer felvetettem a dolgot neki,vagy is csak célozgatva tettem mind azt..nem mondtam ki konkrétan,de éreztem a hangján hogy lázba hozta a dolog..akkor nem volt valami jó munkahelyem azért viszakoztam magamban a dolog ellen,de most van egy elég jó külföldi munkám,így most szívesen megtenném azt a lépést,a s ros iróniája hogy amikor kidobott rá pár napra megkaptam azt a külföldi melót..
2012. ápr. 12. 20:06
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem azért akartam volna eljehyezni amúgy,úgy éreztem és tudtam hogy ő kell nekem,csak addig nem akartam amíg nincs olyan munkám,külföld fele kacsintgattam és akkor szerettem volna meglépni a dolgot,de sajnos akkor nem jött össze,utánna amikor szakítottunk meg pár napra össze jött a meló..Utánna szerettem volna megkérni a kezét,ha látom hogy biztos a munka és egy kicsit anyagilag bebíztosittom magam..
2012. ápr. 12. 20:11
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, ha olyan jó volt a kapcsolatotok, akkor hogy nem jött szóba, hogy ki mikor szeretné az eljegyzést, stb... erröl nem beszéltetek? Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

ma 20:14


Nem nem beszéltünk,inkább csak célozgattunk..igen jó volt a kapcsolatunk és meg volt az összhanga és az azonos értékrend..azért nem beszéltünk,mert én akartam igaz és ő is,de szerintem mindegyikünk korainak találta még a dolgot.Nem volt kimondva a dolog,de sokszor volt célozgatás.és nagyon sokszor már azon kaptuk magunkat hogy a közös jövőnket tervezzük és beszéljük.Talán ő is és én is tartottunk még a dologtól..Amúgy ő 21,én pedig 27 vagyok.

2012. ápr. 12. 20:19
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem azon múlik az eljegyzés, hogy mióta vagytok együtt. Nekem van egy jó barátnőm, aki már a 4. pasijától harcolta ki a gyűrűt. Kérdem én, ennek mi értelme???? Én soha nem erőltettem az ilyet. Nem kértem senkitől, hogy kérje meg a kezem, mégis megkérték. Tavaly épp a nyaralásunkat terveztük a barátommal, mikor bevágta, hogy ne menjünk sehova nyaralni....inkább hívjuk össze a szűk családot egy ebédre................és tartsunk eljegyzést. Mindezt az erkélyen 1-1 pohár bor társaságában, csillagfényben.

Sokkal meghatóbb, romantikusabb, eredetibb és érzelmesebb volt, mint egy kiharcolt gyűrű.

Szerintem próbálkozz még egyszer nála - de ne gyűrűvel - és ha akkor is elutasít, akkor lépj tovább. Ha pedig újra összejöttök, akkor 2-3 hónap múlva kérd meg!!!

22/L

2012. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én azért tartottam tőle mert fiatalnak gondoltam és azt gondoltam hogy úgy sem gondolná komolyan..Az a helyzet hogy piszkosúl szeretem őt,már nem tudom mit csinálhatnék..Az elejétől fgova tudtam hogy nekem ő kell,mert így még senki íránt nem éreztem.Bár igaz ő fiatal,de komolyabban gondolkodik a korosztályánál.
2012. ápr. 12. 20:21
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eljegyzés miatt hagyott el, egy szerelmes nő nem hagyja el a párját ezért.
2012. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!