Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem lehet ezüstgyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ezüstgyűrűvel eljegyzés? FONTOS!

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó h a párommal vettünk ezüst karikagyűrűt h a ballagásán bejelentsük az eljegyzésünket. De mikor a szüleim megtudták h ezüst gyűrűt vettem arany helyett rögtön lehurrogtak meg h akkor nemlessz meg stb. Szerintetek mit tegyek?? Mert a párom meg nemakar aranyat csakis ezüstöt és abbólis csak azt amit vettünk. Légyszi adjatok tanácsot. Előreis köszönöm a válaszokat. CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK !!!!

2012. ápr. 17. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy nem ezüst hanem fehérarany...
2012. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mivel a lány még ballag, 18, maximum 19 éves lehet, ezért nem gondolják komolyan az eljegyzéseteket. Úgy vélik, hogy igen igen, megkéred a kezét, és? 1 év múlva lehet szétmentek..

Szerintem ha aranygyűrűvel kéred meg, akkor is hasonlóan reagálnának, de így legalább van mire fogni.

2012. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

És ez melyik ballagás lesz, az óvodai?


Ha annyira felnőttek vagytok, hogy eljegyzés kell, akkor legyetek már ahhoz is elég felnőttek, hogy elmondjátok azt az egyszerű pár szót, hogy "ezüst gyűrűt vettünk, mert azt szeretnénk."

2012. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
többek közt ezért nem jó tizennyolc évesen eljegyzősdit játszani... érkezik egy hülye kritika és már rohansz a GYIK-re megkérdezni, hogy kinek van igaza. majd ha nem lesz ilyenekre szükséged, akkor vagy felnőtt.
2012. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentet :) Rendesek vagytok :) Am úgy döntöttünk a párommal h nemérdekel senki és akkoris ezüst lesz. De hivatalosan most nem tartjuk meg hanem majd később valamikor mikor anyagilag is úgy állunk. Esküvőre pedig majd aranygyűrűt veszünk. De addig őszintén megmondom szerintünk semmi értelme az arany karikagyűrűnek. Majd lessz a lagzikor és kész. :D
2012. ápr. 21. 10:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezüst a gyürünk nem tetszik az arany:)
2012. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ezüst gyűrűvel kérte meg a párom a kezem. Sokkal jobban örültem neki, mintha aranyat vett volna.
2012. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!