Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meddig érdemes/szabad várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes/szabad várni egy fiúra?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt, én már szeretném, ha komolyabb szintre lépne a kapcsolatunk, ezt elmondtam neki. Ő mondta, hogy meg lesz, de meddig várjak? Szeretem Őt, komolyan gondolok vele mindent, de nekem fontos a házasság és már nem érzem olyan fiatalnak se magam, hogy megengedhetnék még 2-3 évet.
2012. máj. 8. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan ezt kell tőle megkérdezni: meddig?
2012. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Már így is sokat vártél szerintem. Komoly, felnőtt kapcsolatoknál 1-2 év után azért már tisztázni szokták a felek, ki mit vár a kapcsolattól. Én a helyedben fél évet adnék neki, hogy eldöntse, mit akar és ha akkor sem történik semmi, továbblépnék.
2012. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok? Mióta éltek együtt? Szülőknél vagy saját otthonban? Sokszor a férfit az anyagi oldal tartja vissza a nősüléstől,mert még nincs meg,amit eltervezett.Addig nem akar gyereket sem stb.Ez összetett kérdés,aminél ismerni kellene a részleteket is.
2012. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
elhiszem, hogy rossz. Engem is négy év után kért meg a párom. Viszont én amondó vagyok, hogy ha nem kér meg, akkor sem szakítottam volna vele, mert szeretem. Nem ettől függ egy kapcsolat, bár én is házasság párti vagyok. Itt szeritnem az a baj, hogy nincs tisztázva, hogy ki mit szeretne. Ezt meg kellene vele beszélni. Tudja egyáltalán, hogy te vágysz rá?
2012. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Engem 6 év után kért meg a férjem. Akkor már együtt éltünk 2 éve, gyerekeket terveztünk, nyíltan felvállalta, hogy velem képzeli el a jövőt, de arra a bizonyos konkrét lépésre nehezen szánta el magát.

De utána felgyorsultak az események, tavasszal megkért, rá 3 hónappal megtartottuk az esküvőt (ami csodásabb volt, mint valaha terveztem), ősszel lakást vettünk, télen teherbe estem :)

Azóta már a második gyerek is megszületett, talán egyszer lesz harmadik is...


Tudom hogy nehéz, de ha úgy érzed,érdemes várni, tarts ki!!!!

2012. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Mi másfél éve vagyunk együtt. Nem vagyunk gyerekek. Tudjuk mit kerestünk, és ennyi idő alatt bőven el is lehet dönteni, hogy megtaláltuk-e, amit kerestünk, vagy sem. 4 év alatt meg pláne. Ideje komolyan megbeszélnetek,ki-mit akar, mert az eltelt időt már senki nem forgathatja vissza. Egy barátnőm 10 év "járás' után maradt egyedül, mert a pasi úgy döntött, hogy jah, mégsem... legyenek elvárásaid, és ne szégyenkezz miattuk! Állj ki magadért!
2012. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Az én kedves exemet 2 év után hagytam ott emiatt. Én 1 év után elbeszélgettem vele arról, ki milyen perspektívát lát a másikban és a kapcsolatunkban. Onnantól kezdve persze tele volt a padlás ígéretekkel, hogy ha majd lediplomázott, ha majd kicseréli az autót, ha majd megérjük a 2. évfordulónkat, ha majd, ha majd. 1 év alatt semmiféle előrelépés nem történt, de még olyan szinten sem, hogy magától beszélt volna a közös jövőről. Egyszer csak besokalltam és kifakadtam neki, hogy ez nekem így nem megy, nem 18 éves csitri vagyok, aki a mának él, járogat a fiújával és lesz, ami lesz. Otthagytam. Vártam, hogy majd utánam jön, de nem jött. Ennek lassan 1 éve. Borzalmasan szenvedtem, de most már azt mondom, mindenképp jól döntöttem, mikor elküldtem. Én a helyedben adnék neki pár hónapot, hogy elmeditáljon rajta mit akar, és ha nem történik semmi, akkor útilapu. Egyébként ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez a pasi nem akar téged elvenni, szóval ha ki is kényszeríted, nyögvenyelős lesz számára, ha esetleg meg is kéri a kezed-nyomásra...
2012. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!