Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezüst gyűrű eljegyzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst gyűrű eljegyzésre nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki ha eljegyzásre ezüst gyűrűt veszünk egymásnak? Aztán majd később a rendes aranyat?

2012. máj. 18. 10:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

11:39, akkor azt mondd meg, hogy miért gennyezett, vérzett és fájt a fülem egy 14 karátos aranyfülbevalótól a fülem? És ha arany gyűrűt húzok, akkor miért viszket alatta a bőröm? Mi ez ha nem allergia? Bocs az offért.


ON: Nem ciki, a lényeg úgyis a karikagyűrűkön van. Sok boldogságot!

2012. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már pénzbe mérd a szeretetet.

Mi ciki van abban?

2012. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8%
Az eljegyzés és a házasság maga ciki, az ezüst már csak a hab a tortán. Sok boldogságot!
2012. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Szegény utolsó, nem kell a kutyának sem. :)
2012. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!

Nekem mondjuk fehérarany van, karikagyűrűnk pedig sárgaarany lesz.

2012. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már ciki? Ilyen agyhalott kérdéseket, már ne is haragudj :)

Az a ciki, ha több százezres gyűrűvel meg esküvővel villogsz, aztán egy év múlva válni kényszerülsz...Na, az égés a javából.

2012. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
11:56: nem az aranyra vagy allergiás,hanem a benne levő szennyezőanyagokra.
2012. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nagyon szép az ezüst is, nincs azzal semmi baj, amikor gyűrűt tetováltatnak, az sem különb:)

Hát ez örö, ez bódottá!

2012. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
1. vagyok, sosem zavart, vagy éreztem úgy hogy lenéznek miatta. Barátnőm kezét is ezüst gyűrűvel kérte meg a barátja. Meg mondom én alapból annyira nem szeretem az arany színét magamon. Amúgy szerintem tartós az ezüst, nekem van még ezüst gyűrűm amit már nagyon sok éve kaptam a nagymamámtól, mindennap hordom, és ugyanolyan szép, mint mikor megkaptam, egy nagy kő is van benne, annak sincs semmi baja. 21L
2012. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki, szerintem szebb, mint az arany:) De ez csak az én véleményem, mert én jobban szeretem az ezüstöt, mint színt, és jobban is áll! Én egy ezüst gyűrűnek jobban örülnék:) De természetesen úgy amblokk már egy gyűrűnek örülnék(ideje:D )
2012. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!