Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Nemsoká lesz egy hétvége, amit kettesben töltünk a párommal. Attól tartok valamiért bemagyaráztam magamnak, hogy ott fogja megkérni a kezem (beszéltünk már róla, hogy a közeljövőben tervezi). Először talán csak álmodoztam róla, aztán szépen lassan kezdtem elhinni, hogy tényleg így lesz. Most pedig úgy látszik, hogy nem is nagyon tervezett még semmit akkorra. Ez nem is baj, hiszen ráérünk még vele. Csak attól félek, hogy már annyira beleéltem magam, hogy csalódni fogok ha nem teszi meg. :/

Mit csináljak, hogy kiverjem a fejemből ezt az egészet? Nem akarom szomorkodással elrontani a hétvégénket, csak azért, mert túlságosan beleéltem magam valamibe, ami talán csak az én fejemben létezik.

22/L


2012. máj. 22. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz dolog.Én is zt várom,h a párom megkérje a kezem de nálunk szó sincs ilyenről...Én örülnék annak is ha egyáltalán megemlítete volna egyszer is! :D Szerintem ne mondd el neki,h te arra számítottál mert akkor mikor majd valóban megtörténik a dolog azon fogsz agyalni,h most azért szánta-e rá magát mert múltkor látta rajtad,h cslódott vagy.Szerintem várd ki a pillanatot a hétvégén pedig próbáld meg jól érezni magad. :)
2012. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez nagyon sz/r lehet szerintem :s mert nemcsak a hétvégén,de a többin is mindig ez lesz a fejedben :s plusz abba azért gondolj bele, hogy eljegyzésnek csak úgy van értelme,ha 1éven belül esküvő is lesz!
2012. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
70%

OFF: miért csak akkor van értelme az eljegyzésnek, ha 1 éven belül lesz esküvő?

ON: ne foglalkozz az eljegyzéssel..én elvagyok jegyezve, de semmi nem változott igazából..ugyanúgy együtt élünk, mindent ugyanúgy csinálunk.. jó, persze elhiszem hogy jólesne, meg minden..de ha azt mondta, hogy tervezi a közeljövőben, akkor várd ki türelmesen, és ne hozd fel a témát.. :)

2012. máj. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj másra koncentrálni, lehet, hogy a párodnak más az ideális alkalom mint neked. Nálunk is volt hasonló érzésem a lánykérés előtt, kb fél évvel azelőtt már minden eseményen ebben reménykedtem. (Utazás, évfordulónk, szülinapom, karácsony.) Aztán ezek elmúltak és nem tudtam tovább magamban tartani a csalódottságom, persze nem árultam el mi is az igazi baj, mert nem akartam, hogy kényszerítve érezze magát, vagy megijedjen. Elmondtam, hogy kicsit megtorpanva érzem a kapcsolatunk fejlődését, hogy elkényelmesedtünk az együttélésben. Valami csoda folytán vette az adást és a következő alkalomkor megkérte a kezem. :) Szóval simán lehet, hogy csak más ütemben halad a párod, legyél türelmes ameddig csak bírsz, és koncentrálj arra, hogy jól érezd magad a hétvégén.
2012. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így volt. Azt hittem, hogy valamelyik nagy napon fogja megkérni a kezem a párom, mint pl szülina, karácsony stb. De nem így történt, én pedig csak egyre s egyre vártam. Végül egy teljesen átlagos napon kaptam meg a gyűrűt, épp ezáltal lett ez a nap csodálatos. :)

Legyél türelmes - tudom hogy nem könnyű - de meg fogja kérni a kezed! :)

2012. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok. :) Meg is nyugodtam egy kicsit, azt hiszem. Persze a világért sem említeném neki, nem szeretném, hogy azért kérjen meg, mert kihisztiztem magamnak. :)
2012. máj. 23. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Egyidősök vagyunk...

Mi 5 éve vagyunk együtt, és lassan két éve hiszem azt, hogy majd ekkor, majd akkor megkéri a kezemet...Mondjuk mi elég sokat beszélünk is a témáról, esküvő, gyerek stb. stb.

Egy olyan két hónapja tudom, hogy gyűjti a pénzét valamire, legutóbb leállított, hogy milyen gyűrű tetszik...Aztán...kutyát akarunk vásárolni, de ő azt mondta neki másra kell a pénze, és csúszik valami ha ideadja azt a pénzt...

Én most végzek az egyetemmel, nyáron költözünk össze, fogalmam nincs mikor akarja, de nagyon azt hiszem a nyáron készül rá...ha most se lesz én is csalódni fogok. Perse hisztit nem csapok :) s nem hangoztatom...de akkor is. Tudom mit érzel:)

2012. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PONYlow válasza:
0%
Ez a kérdés is csak addig volt izgalmas hogy "Hogy verjem ki" .. amikor már elolvastam a végét leszartam az egészet : )
2012. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 7. válaszoló kommentjét! :)


Drága 8.! Tudod, ha engem valami nem érdekel, akkor nem rondítok bele. Köszönöm szépen az "értelmes" hozzászólásodat!

2012. máj. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!