Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
41%
Vedd meg, ha annyira tetszik, és hagyd az eladónál.Ha szerencséd van, nem adja el még egyszer.
2012. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
37%
Vedd meg :) Van kép a ruháról?
2012. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
48%
Hát, igazából én pénzkidobásnak tartom megvenni az esküvői ruhát. Ha van sok felesleges pénzed, akkor vedd meg, de minek, ha úgyis egyetlen egyszer lesz csak rajtad? Másrészt meg lehet, hogy az lesz, hogy megveszed, aztán később találsz egy sokkal szebbet és inkább azt választanád, ettől meg nem tudsz megszabadulni. Ha mindenképp venni akarsz, akkor legalább várd meg, hogy elkezdjétek trvezni az esküvőtöket!
2012. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:

Igen, itt a kép: [link]

Virágkötő vagyok, úgyhogy ez a ruha kb. álom kategória. Ráadásul a szomszéd városban van, gond nélkül átmehetek felpróbálni.

2012. máj. 5. 10:36
 5/108 anonim ***** válasza:
85%
Hát elég nagy marhaság lenne. Minimum a lánykérést meg kellene várni, hogy lesz e egyáltalán
2012. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 A kérdező kommentje:
@3: Először én is bérelni akartam, de az felénk egy szebb ruhánál 60-80 e Ft + tisztítás! :O Ez a ruha meg 43 e.
2012. máj. 5. 10:39
 7/108 anonim ***** válasza:
80%

1. Gyönyörű ruha,

2. Lehet, hogy akkorra találsz még szebbet

3. Lehet, hogy akkorra változik az alakod, a méreted

4. Esküvő és baba-várás tekintetében babonás vagyok

2012. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ennek valami nagy hibája van, ha ennyire olcsó.


Egyébként nem hinném, hogy jó ötlet előre menyasszonyi ruhát venni. Ennyi erővel babafelszerelést is elkezdhetnél vásárolni

2012. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindig ki lehet fogni 1-1 olcsó ruhát. Persze, ha úgy érzed, ez tényleg álomruha, akkor menj, próbáld fel! :) A próba még nem jelent semmit, és ha mégis megvennéd: miért ne? Maximum dugdosod. :D Bár nem értek hozzá, hogyan lehet tárolni egy ilyen ruhát, gondolom összehajtogatva egy dobozban nem igen. :D

Vagy esetleg magyarázd el párodnak a helyzetet, hogy ezzel nem a lánykérést akarod sürgetni, csak beleszerettél és félsz, évekkel később nem találnál ilyen szép ruhát.

2012. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
82%
"Jaj, drágám, beleszerettem ebbe a ruhába. Olyan gyönyörű és olcsó is volt. Persze ez nem jelenti azt, hogy el kell venned...." - Ja, rendkívül jól hangzik és semmi kényszer nincs benne.
2012. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!