Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Menyasszony vagyok, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok, de félek a házasságtol és bulizni vágyom, szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal 5 évesek vagyunk, 1 éve jegyzett 1 hónap az esküvőig, viszont még mostis nemrég visszaadtam neki a gyűrűt, mert már nem oylan a kapcsolatunk mint régen. Én nagyon szeretnék bulizni a barátnőimmel.. ez szinte lehetetlen mert a barátom nélkül a szüleim sehová sem engednek el..

2012. jún. 1. 23:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahh tipikusan az az eset vagy, aki azt hiszi, hogyha valamit megcsinál( jelen esetben házasságkötés) attól majd minden szép és jó lesz....

Hát nem! Mert éppen fordítva működnek a dolgok, ha minden szép és jó, akkor lépünk meg komoly dolgokat (házasságot).

Jó úton haladsz, hogy rontsd a házasság-válás statisztikát!

szedd már össze magad! Mi vagy te, báb? Egy házasság ettől komolyabb alapokra kell, hogy épüljön, minthogy " jaj még élni akarok és bulizni a barátnőimmel"

Az én tanácsom: ne házasodj, mert agyilag nem vagy képes felfogni mit jelent!

Ja és a szüleid minek szólnak a dolgaidba? Netán kiskorú vagy? Vagy korlátozottan cselekvőképes???

2012. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy már visszaadtad neki, azt jelenti, hogy te ezt nem akarod igazán.

2. Az, hogy korlátozza a szórakozásod, és vele együtt nem érzed jól magad, ez is azt mutatja, nem akarod már igazán.

3. Mi az, hogy 20 évesen a szüleid a barátod nélkül sehová sem engednek el? -> házasodni felnőttek szoktak. Először nőjj fel, keress egy férfit, aki tiszteli a szabadságvágyad, és ezzel meg tud békélni, és utána házasodj.


Konklúzió: nem, hogy ne menj férjhez, de lépj ki a kapcsolatból. Nem csak a barátoddal, de a szüleiddel is újra kell gondolnod a kapcsolatot. Lépj a saját utadra, ismerd meg saját magad, légy a magad ura, és utána ehhez a NŐ-höz keress párt!


28L

2012. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeházasodtok, garantálom, hogy egy éven belül be fogjátok adni a válókeresetet és gazdagabb leszel egy olyan csalódással és kudarcélménnyel amire már most is lehet számítani. Semmi értelme, menj bulizni, szórakozni,nincs ezzel semmi baj, de még ne kösd le magad mert nemcsak a saját életedet teszed tönkre, hanem egy másik emberét is, ne adj isten egy harmadikét, ha teherbe esnél. Te nem vagy szerelmes, nem vagy elkötelezve, van aki érett a házasságra, de van aki csak a harmincas éveiben találja meg az igazit. Én is pl most mentem férjhez, 33 vagyok mert idáig nem éreztem késztetést, hogy lekössem magam. Most a világ legboldogabb felesége vagyok várd ki ezt az időt te is, hidd el, megéri!
2012. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első lépésként függetlenedj a szüleidtől. Mielőtt házasodsz mindenképp élj egy kicsit a magad lábán, ahhoz, hogy elég érett legyél a házassághoz kell, hogy a magad ura legyél, magad tartsd fenn magad, ha igazán összeilletek a barátoddal, akkor működik hogy te bulizol néha nélküle, nincs ezzel baj, de ha már annyira eltávolodtok egymástól, hogy nincs igazi kapcsolat akkor már nincs értelme. Attól nem oldódik meg semmi ha azért mész hozzá a barátodhoz, hogy megszabadulj a szüleidtől. Egyik barátnőm is így tett, mert a szülei miatt nem mert csak összeköltözni a barátjával, muszáj volt házasodni. Együtt vannak meg minden, de nem volt felhőtlen boldog sokáig.
2012. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj hozzá. Kár lenne mindkettőtök életét tönkretenni.

Az olyan házasságok, amelyek úgy születnek, hogy fél az ember egy határozott lépéssel visszatáncolni soha nem lesznek jók.

Sajnos tapasztalatból tudom...

2012. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én sztorim is hasonló csak több időm volt :) Két hónappal esküvő előtt szakítottam! Jobb volt így, fájt sajnáltam az együtt töltött időt semmissé tenni de egy ilyen fiatalon alakult gyerekszerelem Te 14 évesen én 16 voltam nem feltétlen tart örökké! A döntést egyedül hozd meg! Ne minket kérdezz! Ha meghozol egy döntést biztosan tedd, mert lehet hogy nincs visszaút! Tisztázd magadban mihamarabb hogy ebben a férfiban látod az életedet a jövődet a Gyerekeidet vagy sem! Én rájöttem hogy nem 19 voltam, rá egy évre találkoztam az igazival most 24 vagyok 4 éve vagyunk együtt imádom az első perctől! Mikor megláttam kezem lábam remegni kezdett éreztem, hogy ezt az embert nem engedhetem el!!! Itt horkol mellettem a 2 éves gyermekünk tervezzük a következő babát, most vettünk házat, tökéletes az életem! De viszont ha nem hoztam volna döntést tönkretettem volna az én életemet is és az exemét is! Hiába csak egy papír, ha elgyötörnek az egymással töltött évek már válhattok de, mindig keserű szájízzel gondolhatsz vissza a múltra!


Mérlegelj! Nagyon rövid az élet ahhoz, hogy azt boldogtalanul éld le! Élvezd, ha bulizni akarsz akkor menj és tedd meg! Nem éltél, nem is fogsz ha a párod ilyen marad! Más beállítottságuak vagytok ezt be kell látni vagy tenni kell ellene! De mindenképp az esküvő előtt! A párod érdemel annyit (és TE főleg!!!), hogy ne szülői nyomás hatására hozz meg egy döntést mi ha tetszik ha nem egy életre nyomot fog benned hagyni!

Ne félj váltani ha úgy ítélsz! Igazságot érdemelsz 20 évesen nem egy olyan kapcsolatot ahol helyetted döntenek!


A saját példámból ítélve ha nem szereted nincs miért maradni! Akkor ezek szerint valami jobb vár rád! Keresd meg azt a szerelmet amit mindenkinek meg kéne találni!

Nem a szüleid élik majd az életedet! Akarsz így élni?

Ne hagyd hogy mások elrontsák az életedet, már szerencsére nem a szülők jelölnek ki nekünk párt hanem mi magunk!

2012. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!