Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiuk voltatok mar ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk voltatok mar ilyen helyzetben? Hogy vigasztaljam meg?

Figyelt kérdés

A parom szerette volna tegnap megkerni a kezem, de nem ugy jottek ossze a dolgok.Salsasni mentunk es csak a tesom meg az o tesoja lett volna ott s ugy szerette volna ha egyik tanc vegen megkeri a kezem.

nem szamitottunk ra mas baratok is csatlakoztak hozzank s igy nem akarta megtenni, amit megertek.

EGyik percrol a amsikra kirohant a barbol, s nem tudtam mi baja van.

kesobb elmondta atortenteket es nagyon nagyon szomoru volt, mert annyira keszult ra.

De nem ugy tortent meg ahogy o eltervezte.

Egesz masnap is nagyon maga alatt volt mert nagyon fontos lett volna neki( nekem is de en tudok varni).

Nagyon szeretem


29/N 1 eve egyutt


2009. júl. 2. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom! Mint egy durcás óvodás, akinek elvették a játékát.... Hagyd amig elmúlik és majd olyan alkalommal kéri meg a kezedet, ahol nem lesz zavaró körülmény. Ha táncolni mentek, óhatatlan, hogy nem csak négyen lesztek. Megtehette volna egy gyertyafényes vacsora keretében is.
2009. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
sose értettem, miért egy fél város előtt kell megkérni a másik ember kezét. szerintem a lánykérés két ember magánügye, épp ezért nem is kell másokat belevonni. ha csak ketten vagytok, nem jöhet közbe semmi. (vagy legalábbis jóval kevesebb dolog.) én a helyedben megbeszélném a pároddal, hogy intimebb környezetben történjen a lánykérés (bár a spontaneitás már igy is a levesben...)
2009. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Basszus. Nálunk is volt egyszer majdnem lánykérés. Én úgy buktam be,hogy arról beszélt milyen gyűrűk tetszenek nekem és mondtam neki,hogy jajj ne már én még nem akarom stb. Ezen nagyon szomorú lett, mert hamarosan meg akarta kérni a kezem. Na ennek másfél éve és még mindig nincs gyűrű az ujjamon és egy darabig nem is lesz :)

Annyit kell mondanod,hogy szereted és hagyni,hogy megnyugodjon, egy kicsit túltegye magát az eseten. Ezt csak az idő fogja begyógyítani ő a lánykérésre valszeg nagyon régen készült már és mindent eltervezett.

2009. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Csak én értem meg őt? Tök szomorú lettem :(

Biztos nagyon rossz lehet, annyira készülhetett rá. Még egy pár napig nyűgös lesz, ezzel nem igazán lehet mit tenni. Nyugodj meg, magától el fog múlni nálam is így szokott lenni. Ilyenkor semmi se segít, majd kialussza magát és eltelik pár nap és megbékél a dologgal.


Valóban 2 emberre tartozik a lánykérés, de én meg tudom érteni ha valaki mások előtt szeretné. Én is el tudom képzelni.

A salsa klub nagyon jó lehet, én is régóta akarok már menni :) egyik ismerősöm is ott kérte meg a barátnője kezét.


A romantikus vacsoránál elcsépeltebb dolog szerintem már nincs is, én biztos nem azt választanám.


Biztosítsd róla a párodat, hogy szereted és ne idegeskedjen bármikor megteheti amikor akarja te így is úgy is szereted, azon semmi sem változtat. Aztán ne hozd szóba többet, hadd tegye túl magát rajta.

2009. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem minel elobb essetek tul rajta, szervezzen egy estet csak es kizarolag veled kettesben, es mar nem is lesz szomoru.

En a baratod helyeben mar gondolkodnek es szerveznem is a kozos estenket.

Amugy miert hivta meg a lanykeresre a testvereiteket???

A lanykeres rad es a baratodra tartozik, nem a testverekre es a haverokra. Ok majd az eskuvore fognak menni, de nem lanykeresre.

Most, hogy mar tudod mi a szitu, egyutt szervezzetek valamit, egy wellness hetveget, es egy romantikus szallodai szobaban kerje meg a kezedet. Peldaul.

2009. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Most már nem gáz, ha ma este Te kéred meg a kezét!
2009. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Az biztos,hogy most kell valami nyugis estét vagy hétvégét tervezni kettesben és akkor megteheti ha most is úgy érzi és szeretné.A másik dolog amit meg tenni tudsz,hogy vársz és azt érezteted vele persze,hogy szereted.Én én várom már ezt a pillanatot a párom mikor kéri meg a kezed de szeretném ha csak kettesben lennénk.
2009. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy ha ez a terv nem jött be, nem lett emlékezetes, akkor csináljatok olyan programot, amire örökké emlékezni fogtok. Eresszétek el magatokat egy hosszú hétvégére, vagy akár csak egy estére, csináljatok olyat, amit nem szoktatok. Ha pl elmentek egy hosszúhétvégére valahova, akkor már megtervezheti, hogy a szaunában, a pezsgőfürdőben, vacsora közben, vagy éppen egy esti séta alkalmával kéri meg a kezed, így ő is válogathat, és neked is megmarad az izgalom, hogy melyik pillanatban történhet meg :)
2009. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat....

azt hiszem a kovetkezo szabadnapon megtortenik, csak ketten es valahol kint a termeszetben.......

2009. júl. 3. 22:01
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Na sikerült beszélnetek?
2009. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!