Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam ezt el neki:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el neki: eljegyzés vagy szakítás?

Figyelt kérdés
7 éve együtt vagyunk, 5 éve együtt élünk. Ő szeret engem, mégsem jegyzett még el. Elegem van a várakozásból, én esküvőt és saját családot szeretnék. Ha ő erre még nem érzi magát felkészültnek, akkor meddig kellene várjak? Hogy mondjam el neki, hogy vagy felségül vesz vagy elválnak útjaink?
2012. jún. 13. 12:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
Add meg a mobilszámát anyukádnak, ő egy perc alatt elintézi az ügyet.
2012. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha az elkövetkezendő 10 évben nem akar gyereket, akkor hiába zsarolod ki az eljegyzést, szegény gyerek csúnyán megszívja, még ha "becsúszik" is (véletlenül, vagy direkt).
2012. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt nem értem: azért szakítasz, mert családod szeretnél. De akkor kitől lesz a gyerek?
2012. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

te viszont szeretnél 10 éven belül gyereket (férjet,szép nyugis családi életet)


ne raboljátok egymás idejét

2012. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik,nagyon különbözően képzelitek el az elkövetkezendő 10 éveteket.Szerintem váljatok el békében,nem érdemes egymás idejét rabolni.Az egyik ismerősöm 27 éves, 9 éve van együtt a barátjával,aki már az elején kijelentette,hogy soha nem fogja feleségül venni és gyerekeket sem akar.A lány még mindig reménykedik,hogy megváltozik a srác véleménye...Nem fog.
2012. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

Emberek, az eljegyzés az semmi. Semmilyen jogokkal, semmilyen kötelezettséggel nem jár. Bármikor, indok nélkül, azonnal felbontható. Akkor miért fontos???


És ha el is jegyez, mi arra a garancia, hogy el is fog venni? Gondolom 1-2 évre lecsillapodnál, aztán jönne ide az "esküvő vagy szakítás?" kérdésed.

2012. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy leírtad ide.

Mióta tudod, hogy 10 évig nem akar gyereket?

2012. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#16: Szerintem a kérdező úgy képzelte el, hogy eljegyzés, aztán a nem létező szabály szerint 1 év múlva esküvő.
2012. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%

Már jóval hamarabb el kellett volna kezdenetek erről beszélni.


Ha nem egyeznek a terveitek, felesleges rabolnotok egymás idejét.


Amúgy véleményem szerint, ne állítsd választás elé direkt. Egyszerűen szakíts ezzel a szöveggel, hogy te másra vágysz, mint ő, bőven hagytál neki időt felnőni a feladathoz, de látod, hogy ez nem megy. Neked egy komoly ember kell, aki mindenben a társad, és el tudja dönteni, hogy veled akarja leélni a hátralévő életét, és ezért tesz is.


Nehogy direktbe mondd meg, mert akkor mindenképp kényszernek fogja érezni az eljegyzést. Írd körül a dolgot, aminek mindenképp az legyen a lényege, hogy nem látod, hogy komolyan venne téged, vagy a kapcsolatotokat.


Ha keresni fog ezek után, akkor tényleg passzoltok egymáshoz, és csak beijedt a házasság, gyerek kérdéstől, de rájött, hogy mindegy, mi következik, a lényeg, hogy veled élje meg.


Ha nem, akkor próbáld feldogozni és legközelebb valaki olyat válasz, aki nem akarja harmincfelé a második "kötöttségek nélküli" gyerekkorát élni.

2012. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha ennyire különbözően képzelitek el a jövőtöket, akkor nincs más megoldás, külön utakra kell lépnetek..
2012. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!