Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kellett ezt mondania akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett ezt mondania akkor?

Figyelt kérdés

Párommal beszélgettünk az eljegyzésről és jövőhéten megyünk nyaralni és mondta, hogy szeretné akkor megkérni a kezem.

Erre most hirtelen azt mondja, hogy nem fogja, de ha megkérdezem, miért, semmit nem mondd.


Miért csinálja ezt? Mással volt már így? Nem vesztünk össze, meg semmi...


2012. júl. 29. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ő nem is akarta, csak kötelezőnek érzi, mert szóba hozod
2012. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megfogja.

Ne basztasd, mert lehet, hogy azzal cseszed el!

2012. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok :-)

De lehet csak valami különlegesebbet akar, valami meglepi, nem ilyen előre lebeszéltet.

2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy így előre bejelentette.

Szerintem maga se tudja, mit akar, és nagyon komolytalan.

2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furcsa,hogy ezt előre bejelentette egyáltalán.Lehet nem is gondolta komolyan,de ilyennel viccelődni érdekes...
2012. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Szinte minden nap van legalább 3 kérdés arról, hogy vajon a fiú mikor fogja eljegyezni a lányt.

azok pedig, akiknek ezt sikerült kihisztizni, teljesen kivetkőznek magukból, és jönnek a kérdések: hány fő, kit hívjak, milyen dekoráció, milyen ruha, fátyol vagy sem, milyen menyecske ruha, mennyibe kerül, mennyi pénz jön majd össze....


Hölgyeim! Ez több, mint rémisztő! Ez visszataszító!

2012. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Előre bejelenteni,hogy mikor fog megkérdezni valamit... érdekes.
2012. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is hagyni kell a témát. Nem akarnak lánykérést, sem házasságot, sőt eljegyzést sem. De tényleg, minek ezt eröltetni??? Hogy aztán annál többe kerüljön a válóper? Üres formaságokért vagyonokat kiadni?


Egy esetben van értelme: ha mindkét fél teljes lelkesedéssel akarja.

2012. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rájött, hogy elrontotta a meglepetést:)
2012. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Aki azt hiszi, h kierőszakoltam: elmondom, h fel sem hoztam neki. Esküvőt meg még végképp nem szeretnék.

A többieknek pedig köszönöm a választ...remélem, h talán meglepetést akar, de inkább fel sem hozom neki:)

2012. júl. 29. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!