Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kellett ezt mondania akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett ezt mondania akkor?

Figyelt kérdés

Párommal beszélgettünk az eljegyzésről és jövőhéten megyünk nyaralni és mondta, hogy szeretné akkor megkérni a kezem.

Erre most hirtelen azt mondja, hogy nem fogja, de ha megkérdezem, miért, semmit nem mondd.


Miért csinálja ezt? Mással volt már így? Nem vesztünk össze, meg semmi...


2012. júl. 29. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem szeretnél esküvőt még, akkor minek is kérje még meg a kezed? Semmi értelme.
2012. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Én is nő vagyok, de sosem értettem miért kell ekkora feneket keríteni ennek az egésznek. Mi másfél éve vagyunk együtt a párommal, fél éve voltunk együtt, mikor megkérdezte, hogy majd lennék-e a felesége néhány év múlva? Mondtam neki, hogy persze, azóta ennyiben is maradt a dolog. Miért kell ekkora ügyet csinálni a házasságból, pláne egy eljegyzésből? Nem az a lényeg, hogy együtt legyetek és szeressétek egymást? A többi csak körítés és felesleges stressz. Legalábbis én ha arra gondolok, hogy egyszer majd az esküvőmet kell szervezni, már most idegbeteg vagyok tőle, mert egyik porcikám sem kívánja a felhajtást. Sosem álmodoztam esküvőről, nem is fogok ... de ez csak az én véleményem és csak azért írtam le, mert olvastam, hogy valakinek feltűnt, hogy napi legalább három-négy ilyen kérdés van és ezt én sem értem, miért olyan fontos ez?
2012. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

nyár van, párzási időszak, ilyenkor mindenki esküvőre jár, és a nők megőrülnek, h ők is akarnak egy ekkora bulit, ahol mindenki őket ünnepli.


nekem a hátam közepére nem kéne egy ilyen. a legjobban az bosszant, mikor elmegyünk a párommal egy esküvőre, és az ismerősök csesztetnek azzal, h és nektek mikor lesz? és amúgy neked ehhez mi közöd? (tenném fel a kérdést, de annál jobb nevelést kaptam) így bekamuzok valamit, amit 2 órával utána elfelejt.

2012. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én párom azóta, hogy tervezgeti az eljegyzést azt mondogatja, hogy "vagy lesz vagy nem", meg hogy "ne is számítsak rá mostanában", de vigyorog folyamatosan, mert tudom, hogy tervezget, és erről akarja elterelni a figyelmem. Szerintem itt is ez történt. Felmérte, hogy mit szólnál hozzá, nem kapták sipítófrászt, hát nekilát a tervezgetésnek. De szeretné, ha nem számítanál rá, hogy meglepetés legyen. A férfiak furák, amikor romantikusak akarnak lenni, de nincs hozzá érzékük :)
2012. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát remélem... :)
2012. júl. 30. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!