Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megsejtettem az eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsejtettem az eljegyzést, elmondanátok, vagy úgy tennétek, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt. Elég régen, olyan 3 éve téma az eljegyzés és az, hogy meglepetés lesz majd, valahol valamikor...Kezdett egyre aktuálisabb lenni a dolog, végeztem az egyetemen, költözünk össze stb. Mosatnában is szóba került a téma, de azt mondogatta, hogy majd "pár év múlva". Ami azért gyanús nekem, mert túl jól ismerem. Sőt, már az gyanús, hogy állandóan hangsúlyozza, hogy pár év múlva (miért hangsúlyozná, ha nem akarná most?). Aztán akartunk menni nyaralni Horvátországba, ami nem jött össze, napokig beszélt valamiről, hogy most szervezheti újra...Tegnap meg levette a gyűrű méretemet, hogy "majd" jó lesz és elrakta...hétvégén megyünk nyaralni és már sejtem az egészet. Olyan feltűnően mondja, hogy X év múlva, hogy már tuti vagyok...Ugye ne rontsam el az örömét? Remélem a hangulat majd úgyis hozza, hogy "meglepődök"...Én tényleg nem akartam "kinyomozni"...
2012. aug. 6. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy tennék, mintha nem tudnám. :) Így is meg fogsz lepődni és örülni is fogsz neki, nem fog feltűnni, hogy te már tudod. Csak ne szóld el magad
2012. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hmmm... de kááár hogy így lelőtte a poént. :( Szerintem ne mondd meg, hogy rájöttél, legalább Ő ne csalódjon!
2012. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

és ha mégse? ne éld bele magad annyira,bár kívánom,hogy tényleg eljegyzés legyen!:)

én tuti csalódott lennék, és olyankor kicsit hisztisebb is :S

2012. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mondjuk ez a leggagyibb dolog..leveszem a gyűrű méreted..hátha jó lesz..


Én nem bírnám megállni, hogy ne oltsam le, de ha te igen akkor legalább had örüljön, a másik meg az, hogy úgysem az számít, hogy hogyan:)

2012. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát igen :)


Én tényleg szeretném meg minden, és sajnálom, hogy "lebuktatta" magát...

Végül is tényleg nem az a lényeg hol, vagy hogyan, hanem a szándék és az, hogy tényleg szeressük egymást...pl. tudja, hogy nem vágyom milliós gyűrűkre, felhajtásra stb...


Azt hiszem hallgatok és megpróbálom elfelejteni, hátha meglepődök majd :) És esetleg valamikor utána elárulom majd...

2012. aug. 6. 14:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne az igazi meglepetés ha mégsem kérné meg a kezed és tényleg csak pár év múlva
2012. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D tényleg az lenne:P
2012. aug. 6. 15:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is megsejtettem az eljegyzést. Majd már házasokként, egyszer elmondtam neki, hogy kicsit már sejtettem a leánykérést. Eléggé megbántottam vele és azóta is ha előkerül a leánykérés témája, mindig mondja, hogy nem sikerült meglepetést okoznia.

Tehát szerintem a világ minden kincséért se mond el neki soha az életben, ne bántsd meg. Ez egy olyan férfidolog, amit minden pasi szeretne tökéletesen csinálni. Pláne ha időt és fáradtságot öl a dologba. Képzeld csak el fordítva a helyzetet.

Reméljük tényleg a leánykérést tervezgeti... Sok sikert!

2012. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hónapok óta szervezi,már Horvátországos verzióban is ezen rágódott,azóta a helyszín is megváltozott és most indulás előtt 5 nappal még nincs meg a gyűrű?

Nem egy idegbajos.

2012. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:D Köszi


Amúgy tényleg mindent utolsó pillanatra hagy, ha nem lenne utolsó pillanat, ő semmivel sem készülne el. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha tervezi a gyűrűt, akkor még nincs meg "nem volt ideje" vagy "nem volt mérete" vagy "nem volt olyan gyűrű" és ő még tudna ezer ilyen kifogást....:)

2012. aug. 6. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!