Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérésre várnék ötleteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérésre várnék ötleteket? Mindenképp emlékezetes ugyanakkor vicces lánykérést szeretnénk!

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szombaton szeretné megkérni a párja kezét. Egyébként is nagy családi összejövetel lesz így össze akarja kötni a két dolgot. Mindenképpen valami emlékezetes ugyanakkor vicces lánykérést szeretne amit egy ideig biztos nem fogan elfelejteni. Van valami ötletetek?
2012. aug. 9. 10:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen egyébként nekem is ez a véleményem, mármint én se örülnék, ha ilyen "snassz" módon kérné meg a párom a kezemet, de ha ő így szeretné akkor max abban tudok segíteni neki, hogy kicsit feldobjuk valamivel. Ő egyébként meg pont úgy gondolja, hogy így emlékezetesebb lesz, mert egy évben egyszer ül össze a család ezen a napon. Na mind1 azért örülnék 1-2 ötletnek, mert a kérdés leginkább arra irányult...:)
2012. aug. 9. 11:56
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
pofon egyszerű: egyszer megleped a párod egy gyertyafényes vacsorával, ott megkéred a kezét és ennyi. Nem kell túlspilázni a dolgot.
2012. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó kommentelő, te is aztán marhára a kérdésemre válaszoltál, utálok lepontozni...pfff... Olyan segítőkészek vagytok, de komolyan :D
2012. aug. 9. 12:07
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha jóbarátod,lebeszéled róla.

Kérje meg előtte nap,aztán rokonságnak már csak bejelentik.

sikitófrászt kapnék ha párom igy kérné meg a kezem (nálunk is van évente egyszer nagy családi banzáj)

2012. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A férjem a szüleimtől kérte meg a kezem, aztán a szüleim előtt kérdeztem meg a nagy kérdést tőlem. Nem volt benne semmi pironkodás...

Csempéssze mondjuk a desszertjébe a csajnak. Na az emlékezetes lenne, ha mondjuk lenyelné, vagy letörne a foga...

Más hirtelen nem jut eszembe, de még gondolkodok. Mikor lesz a lánykérés?

2012. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

[link]


Legeslegjobb, amit eddig láttam, személy szerint elbőgtem magam rajta! :$ :D

2012. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyébként csak azok szerint rémes ötlet, akiknél valami bibi van otthon.

Akik normális, harmonikus családi életet élnek, azok igenis örülnének egy olyan lánykérésnek, ahol jelen van az egész család és együtt örül velük, nem pedig csak utólag van elkottyintva, hogy "ja, mellesleg megkérték a kezem"!

Bocccs!

2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsóval teljes mértékben egyet értek!!!

Nincs annál romantikusabb, mint az, hogy akiket szeretsz, mind jelen legyenek ezen a jeles eseményen! :) Ez a videó meg egyszerűen megható, én is szétbőgtem magam rajta, amikor először láttam... :))

2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#16


A lány elég csúnyácska. :S

2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikerült megragadni a lényeget!
2012. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!