Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akkor miért kiváncsi? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor miért kiváncsi? és miért kérdezgeti ha nem akar nősülni?

Figyelt kérdés

Párommal 28 én 23 vagyok, 2 éve vagyunk együtt és két éve is lakunk együtt.Jó félév eltelte után kezdett kérdezősködni hogy, "lennék-e a felesége?" "hozzámennék-e?" én persze igent mondanék neki bár még elötte úgy voltam a házassággal hogy minek az, meg most is kicsi ez kicsi az van bennem sok válásról hallani... Egyszer mondtam neki hogy ha gyűrű lesz a kezedben akkor nem lesz olyan hatása! azóta sem hallom a kérdést... Lehet ezzel megbántottam????

Mindig a reakciómra kiváncsi elárulta :) Mikor mondtam neki hogy, alig van rólunk közös kép erre Ő majd az esküvönkön lesz :) Meg volt icipici időszak mikor nagyon akartam hogy jegyezen el-bár most is kicsit reménykedem szívem mélyén hátha nemsokára-de nem szóltam neki csak körbeírva mondtam neki s rájött és mondta hogy azzal még várhatok majd ha lesz baba akkor megkéri a kezem.Szerintem okult az elözö kapcsolatából is hogy hamar jegyezte el a nőjét...


Mondta hogy egy kapcsolatot vagy 2 szerető párt ne egy papír kössön össze. De akkor miért kérdezget ilyeneket és miért kiváncsi a reakciómra ha mégsem akar nősülni?


Beszéltünk is róla de mindig a papiros témát mondja.. Nemtudom.

Szerintetek?Nősülni akar vagy sem?


Válaszokat elöre is köszi!


2012. aug. 16. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert kíváncsi a reakciódra. Ha vállat vonsz a kérdésre, akkor érdekes leszel és azért is akarja, de ha rácuppansz a témára, és kiderül, hogy ez életed álma, és már alig várod, akkor semmi izgalmas nincs benne, akkor inkább kihátrál.
2012. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg arról van szó, hogy veled képzeli el a jövőjét, és gondolkozik azon, hogy MAJD EGYSZER összeházasodtok. Ez normális.

Ami szerintem ne normális: majd ha lesz gyerek, elvesz. Nem, majd lesz gyerek, ha elvett. Mennyivel jobb, ha valakiket a gyerek köt össze, nem a papír? Válni papírral és gyerekkel is lehet. A gyerekkel rosszabb, nektek is meg a gyereknek is.

A papír a végeleges elköteleződés szándékát jelenti, és a szándék nagyon fontos.


Bármit mond az ember, 2 év alatt megváltozhat a véleménye. Akár 1 nap alatt is megváltozhat. Ha te szeretnéd, hogy elvegyen, akkor ezt meg kell mondani. Természetesen nem úgy, hogy "mikor veszel már el", meg hogy "gyere hozzám férjül", hanem lehet beszélgetni arról, ki hogyan képzeli el a közös jövőt. 2 év után ez nagyon időszerű már. Mert ha nem egyforma az elképzelés, azt nem árt tudni.

2012. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 16. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja s felhoztam úgy a témát hogy hogy képzeli el a jövönket s erre az volt a válasza hogy nem tervezget előre... Pedig kiváncsi lennék rá mégis hogy képzelte el na majd ha hazajön leülök vele :)
2012. aug. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!