Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy érintene ez a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene ez a kérdés titeket a saját eljegyzéseteken?

Figyelt kérdés

Már elég rég volt az eljegyzésem, de nagyon bosszant, hogy a párom azt kérdezte, leszek-e a gyerekei anyja. Normál esetben azt kérdezik, leszek-e a felesége?

Elsősorban feleség szeretnék lenni..

Szóba jött tegnap a házasság téma, erre ő azt mondta addig nem vesz feleségül, amíg a városházán is meg kell esküdni a templomi után. Mert hogy ő Isten áldását kéri csak bla bla. És városházára be se teszi a lábát.

Nem vagyok nagyon vallásos, én azért mennék hozzá, mert őt szeretem, ő maga miatt lennék a felesége.

Az egésztől elment a kedvem, a jegygyűrűt is szívesen visszaadnám.

Ti ezt hogy látjátok?

Úgy érzem nem is szeret egyáltalán, csak gyerek kell neki, mert ő már 40, én pedig 24.


2009. júl. 23. 09:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Megkérte a kezed, de nem akar feleségül venni? Ez egy kicsit furcsa. Élettársi kapcsolathoz nem kell eljegyzési gyűrű. Lehet csak azért vette a gyűrűt, mert már nagyon szeretted volna? Eljegyzés esküvő nélkül nem az igazi.:((
2009. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég meredek.

De a férfiaknál a gyerekei anyja az egyik legpozitívabb dolog, amit mondhat.

A városházás dolog, nos akkor, ha anyakönyvvezetőnél nem írtok alá, érvénytelen a házasság törvényileg.

Szerintem nagyon eltérően gondolkodtok és ez ilyen nagy korkülönbség esetén csak rosszabb lesz...sajnálom.

2009. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ragaszkodtam eljegyzéshez, még talán kicsit húzódzkodtam is tőle.

Nekem nem úgy jön le ebből, mint aki feleségül akarna venni. Max jó leszek gyerekgyárosnak ha vele maradok. :(

Elszomorít.

2009. júl. 23. 09:42
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

A korkülönbség az eltérő gondolkodásmódban is megmutatkozik. Neki már a gyerek volna a fontos, te még tulajdonképpen ráérsz. Ő a templomi esküvőt tarja elsődlegesnek (Isten színe előtt), te a hivatalosat. Mellesleg azzal tisztában van, hogy csak templomival nem lesztek törvényesen is házasok?


Én nem nem siettetném a helyedben az esküvőt, inkább előbb derüljenek ki a köztünk lévő -akár elviselhetetlen, ezért szakításhoz vezető- különbségek, mint később.

2009. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs vele tisztában, hogy csak a templomi nem törvényes. Hiába magyarázom neki, ő csak azt hajtogatja, hogy amíg a melegek is házasodhatnak egyes országokban polgári úton, addig ő nem fog.

Hozzáteszem, nem magyar állampolgár, de nem hinném, hogy ez sokat változtat a helyzeten.

Igazatok van, nincs is szükség esküvőre, tuti válás lenne belőle.

2009. júl. 23. 09:47
 6/36 anonim ***** válasza:
63%
Én meg úgy veszem le ebből, hogy a párod csak így fejezte ki magát. Az nagy dolog, ha valaki a gyerekei anyjának akar, akkor te vagy számára az igazi. Egyben ez azt is jelenti, hogy a feleségének akar. Sőt, azzal sokkal többet mondott, hogy a gyerekei anyjának akar. Ebben benne van az, hogy annyira szeret téged, hogy tőled akar gyereket, téged akar párnak és gyereket is szívesen vállalna. Ő magad miatt szeret szerintem. Gáz, hogy ilyeneken kiakadnak egyesek. Nem lehetne örülni, ha megkérte a kezed?
2009. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó kommentedből úgy tűnik (már bocs), hogy a párod eléggé homofób, és nagyon sarkosan gondolkodik. Ha a te világnézeted nem egyezik TÖKÉLETESEN az övével, gondok lesznek közöttetek. Ne legyen igazam, de az ennyire feketén-fehéren látó emberek csak a saját nézeteieket hajlandóak elfogadni (tapasztalat).
2009. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán örülök az egésznek kedves utolsó, mert a napot elrontotta a kedves anyukája is, aki azt kérdezte tőle előttem, hogy ugyan miért nem tud eljegyezni egy ugyanolyan állampolgárságú lányt, mint amilyen ő.

Mert annak jobban örülne.

Innentől a pokolba kívántam az egészet. Legszívesebben ráborítottam volna az asztalt.

És a gyerek témát olyan erősen feszegeti, hogy az már kellemetlen.

2009. júl. 23. 09:52
 9/36 A kérdező kommentje:
Bocs, már utolsó előtti válaszoló
2009. júl. 23. 09:52
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most olvastam el alaposabban...hát ennek így semmi értelme, ha nem vesz feleségül, csak mondja. Mi van a városházától, amitől fél? Olyannal már találkoztam, aki nem akart templomban esküdni, de olyannal nem, aki nem akart bemenni a városházára.
2009. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!