Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Minél tanultabb valaki, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél tanultabb valaki, annál nehezebben fogékony a tartós párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2012. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább minél egyszerűbb valaki annál könnyebb neki, vagy minél felszínesebb. De ezt se lehet így kijelenteni.
2012. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán inkább annál válogatósabb.
2012. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanolyan fogékony, csak talán magasabbak az elvárásai, és nehezebben talál olyan társat, aki minden téren megfelel neki.
2012. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van.Csak akinek alacsonyabb a végzettsége,annak több a választék.Inkább a statisztikában van így,amit kérdeztél.
2012. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy bármely kapcsolat a fogékonyságon múlna.Azt gondolom,mindenki csak azzal tud párkapcsolatot létesíteni,aki szellemi,és lelki társa is tud lenni.Egyeseknek könnyebb,másoknak nehezebb ezt megtalálni.Írásodból arra következtetek,hogy akit te vélsz lelki társadnak,annak nem te vagy az igazi.Sajnos ilyen is sokszor adódik,de végül mindenki rátalál arra,akit keresett:)
2012. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha úgy vesszük, hogy a "tanult" nem feltétlenül egyetemi oktatásban részesültet jelent, hanem tudásra nyitott, érdeklődő, okos embert, akkor azt tudom elképzelni, hogy mást szeretnének kezdeni az idejükkel, mint házasság, gyerek.
2012. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
inkább úgy mondanám hogy minél tanultabb valaki, annál hajlamosabb rá a sznobizmus, a felsőbbrendűségi érzés, ésatöbbi... ennélfogva nehezebben alakít ki kapcsolatokat (tisztelet a kivételnek, de nem egy példát látok erre magam körül)
2012. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyiban lehet összefüggés a komoly kapcsolat iránti vágy, és a tanultság mögött, hogy vélhetően annak, aki tanult van megfelelő családi háttere, ideális viszonyok közül, harmonikus otthonból indul ki az élete. Ezzel ellentétben sok esetben a kevésbé jól teljesítők családi háttere nem jó.


Mivel a legtöbb ember szeretné kompenzálni azt az űrt, ami hiányzik belőle, így hamarabb fog nyitni tetszőleges kapcsolat felé, akkor is, ha ez számára nem teljes mértékben kielégítő. Akinek pedig tökéletes családi háttere van, szereti az idejét a családjával, barátaival eltölteni, az a tökéletes társat keresi maga mellé.


De összességében szerintem elmondható, hogy minél kvalifikáltabb valaki, annál nehezebb neki társat találni.

2012. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Két diplomám és több nyelvvizsgám is van, és nem voltam válogatós. Szakmunkàs, érettségizett és diplomás párjaim is voltak, sosem a papír számított. A férjemnek sincs még diplomàja, igaz mellettem elkezdte az egyetemet, még 1.5 éve van hàtra. Büszke vagyok rá, de eenélkül is szeretném. Szerintem a diploma sznobbá sem tesz, ez max. jò kifogás annak, akit egy diplomás visszautasított, és kisebbségi érzései vannak. Elég szomorú, ha valaki a papír alapján választ pro, vagy kontra.
2012. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!