Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Pasik ti mennyi idő járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mennyi idő járás után kérnétek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

En adott esetben erdeklodnek a lany terveirol es ha gondol csaladra vagy ilyesmire akkor 1 ev utan...


De persze valahogy kulonosen kerd meg majd a kezet...


L

2012. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát a lány 18 a fiú 25 a kor miatt így nehezebb
2012. aug. 21. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én kb. 4 hónap után kértem meg, mert úgy voltam vele, hogy ha tudom, hogy szeretem, akkor minek vacakolni, minek várni. (Egyikőnk sem volt már annyira fiatal, én 28, ő 30.)
2012. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez sokmidentol fugg. Ha meg fiatal a par, tanul, nincs onallo eletuk, kulon elnek, akkor meg raer az eljegyzes egy par evet.

En ugy gondolom, hogy erdemes egy ideig (fel-egy ev) egyutt elni legalabb, mert akkor ismered meg igazan a masikat.

A ti esetetekben, ha te 18 vagy a lany pedig 25, akkor is csak akkor jegyezd el, amikor mar van kereseted es esetleg legalabbis tervezitek az osszekoltozest. Nyilvan ha ennyivel fiatalabb part valasztott akkor nem varja, hogy 1 ev utan eljegyezd. Anelkul, hogy sajat eletetek lenne komolytalan az eljegyzes szerintem, foleg, ha meg anyutol kapott penzbol venned a gyurut is. Ilyen esetben meg szerintem az sem keso, ha a lanyt 30 eves koraban jegyzed el, viszont azt ugy, hogy mar tenyleg keszen allsz a csaladalapitasra. Persze errol egy kapcsolatban szokas beszelgetni, az eljegyzes nem ugy meglepetes, hogy a csjank fogalma sincs rola, hogy el akarod venni es egyszercsak megjelensz egy gyuruvel, az nem biztos, hogy jol veszi ki magat.

2012. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Upsz, forditva, valamiert ugy gondoltam, hogy azert nehez kerdes, mert a lany az idosebb. :)

Igy azert egyszerubb, de a tobbi stimmel azert. Szoval aljatok mindketten keszen ra, es eljetek egyutt egy kicsit elotte, legalabb a fiu dolgozzon mar, de jobb esetben a lany is. Kapkodni azert nincs ertelme, mert ha ugyis az egesz eleteteket egyutt tervezitek, akkor nem szamit az az 1-2 ev.

2012. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ilyen fiatalon sztem még ráér a dolog.

majd ha a lány befejezte az iskoláit és munkába áll, utána érdemes együtt élni egy kicsit, h kiderüljön működik-e a kapcsolat.


a párom 3 év járás és 2 év együttélés után kérte meg a kezem. ha 10 év múlva vesz gyűrűt, nekem az is megfelelt volna, a lényeg, h együtt legyünk :)

2012. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Harminc évvel ezelőtt azt mondtam volna, hogy amikor kedvedetek tartja...

Most is azt mondom :-)... viszont nagyon figyeld a lány tulajdonságait, mennyire változik meg a véleményed róla, számodra figyelmesebb lesz, vagy sem.

Az eljegyzés nem csak összeköti a kapcsolatot, meg is tudja változtatni a hozzáállást...

Ne görcsölj, csak figyeld a kapcsolatot és hagyj időt mindennek.....

2012. aug. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor az enyém már elfáradt a maszt...ban!
2012. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 5 év után kértem meg de a 7évben vettem el
2012. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!