Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök még 6 hónap járás után se feszik le veletek?

Figyelt kérdés

Petting van, de mivel a csaj szűz, nem fekszik le veled, mert még várni akar vele. Mit szólsz hozzá?

írjatok kort és nemet is:)


2010. júl. 23. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Még csak 20 vagyok, nem sietek sehova:)
2010. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha valaki 6 hónapig kibírta,utána is kifogja:D de sztem tök felesleges idáig elhúzni. De hát mindenki más..:)
2010. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hát nem járnék örömtáncot...

Na hát ha úgy érzi hogy még nem áll készen akkor ne erőltesd...

Elégítsd ki behatolás nélkül és mesélj neki az eggyüttlétek szépségéről hátha megkívánja.

de az is lehet hogy csak fél elveszteni nyugtasd meg hogy vigyázol rá és ez természetes dolog. Ha további segítségre szorulnál írj e-mailt

2010. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja, ne erőltesd.

Ha szeret igazán, akkor csak idő kell neki. És ha te is szereted, akkor kibírod.


Biztosan nem kellemes, de szerintem kibírható.


Én sem sietném el, az biztos.

Bár a 6 hónap...én csak akkor tenném meg ennyi idő után is, ha tényleg szeretném, de akkor ennyi idő után, már valószínű megtenném.

L

2010. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, nem erőltetem, szeretem, tudok várni. Ha csak testi kapcsolat lenne, már ejtettem volna rég.
2010. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én erre csak ennyit tudnék mondani: A processzoraffinitás a parancssorból állítható az Adsutil.vbs set parancsával. A processzoraffinitás állításához konfigurálja az SMPAffinitized és az SMPProcessorAffinityMask metabázis-tulajdonságokat. A processzoraffinitás kiosztása a következő lépések végrehajtásával végezhető el:


* Engedélyezze a processzoraffinitás működését. Az SMPAffinitized metabázis-tulajdonságot állítsa true értékre, ami azt jelzi, hogy egy alkalmazáskészlethez rendelt, adott munkavégző folyamatot egy adott processzorhoz lehet rendelni.

* Rendelje hozzá a processzoraffinitást. Állítsa be az SMPProcessorAffinityMask metabázis-tulajdonságot, amely egy olyan hexadecimális alaptulajdonságot konfigurál, amely jelzi, hogy egy adott alkalmazáskészlet munkavégző folyamatai melyik CPU-hoz vannak kötve.

2010. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a csaj vagyok:D:D
2010. júl. 23. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Feküdj már le vele!
2010. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Majd... :)
2010. júl. 23. 23:01
 10/13 anonim ***** válasza:
csak azért ne feküdj le vele, mert már fél éve jártok.
2010. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!