Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha eljegyzett, utána elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljegyzett, utána elhagyott, kamu volt az egész?

Figyelt kérdés
én nem változtam semmiben. észre vettem, hogy neki elmúlnak az érzései, amikben amúgy addig sem voltam biztos, hogy lennének.
2012. szept. 5. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2. VAGYOK.

Igen utolsó válaszoló, én is erre céloztam ugyan így gondolom.

De lényeges információ szerintem hogy mióta vagytok együtt? hány évesek vagytok?

Nem bántásként írtam, de ha nem azt akarod hallani, hogy igen kamu volt, mert megmagyarázod hogy nincs igazunk akkor miért kérdezed meg? Sajnálom.

2012. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
SZerinted? Ha eljegyez és utána elhagy, szeret? Nem. Ezen nincs mit ragozni. Bele kell törődni.
2012. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A magyarázat lehet Julia Sokol - Steven Carter könyve a kötelékfóbiáról: A férfi, aki nem tud szeretni.
2013. szept. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!