Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedves menyasszonyok, mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves menyasszonyok, mielőtt megkérték a kezeteket, volt hogy szóba hoztátok párotoknak a dolgot, céloztatok, utaltatok rá? 26/L

Figyelt kérdés
Itt inkább a többéves kapcsolatokra lennék kíváncsi,nem azokra,akiket egy év után kértek meg,hisz valljuk be őszintén 1 év után nem sok mindenkinek fordulna meg a fejében,hogy "ideje lenne már".Egy férfi ismerősöm is azt mondta,hogy lánykérés előtt ők is beszélgettek róla.Viszont a bnőm pl. nekem azt mondta,hogy ő soha nem csesztetné ezzel a párját,azért,hogy legyen majd meglepi,meg hogy tényleg a párja akarja őt megkérni,és ne fordítva,míg a kedves párja nekem épp az ellenkezőt állította,hogy azért előfordult egy-egy vita kapcsán a be-beszólás,hogy 5 év alatt még nem jutott eszébe,másnak meg már 3 év után...Az őszinteségekre lennék pusztán csak kíváncsi,és a degradáló,"-Pfúj,akaratos,rinyálós lányok!" véleményeket légyszí most mellőzzük.Mert mindig csak azt látjuk,hogy ott a gyűrű,de hogy előtte mi volt(volt-e rinya,stb...)azt már mindenki el tudja hallgatni nem?Most itt név nélkül lehet színt vallani... :D Ha pedig nincs ilyen storyd,mert ezek tényleg nem te rád vallanak,akkor nem is kell válaszolni,ne olyanokkal teljen ez a topik,hogy"-Én sose tennék ilyet",mert elhiszem,hogy vannak ilyenek,de most pont a másik oldalra lennék kíváncsi. :)

2012. szept. 19. 21:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Hűt hogy sírva fakadt, ahhoz erőteljesen hozzájárult, hogy az összeesés határán álltunk és pattanásig feszültek az idegeink, mert a spórolás miatt a teremdíszen át az autódíszig mindent mi csináltunk és alig aludtunk 4 órát hajnalban, plusz lefürödni se volt időnk az esküvő előtt és olyan most már minden mindegy állapotban láttam utoljára, amikor magára rángatta az öltönyét, hogy fogadni tudja a vendégeket, én meg az elszúrt menyasszonyi frizurámon voltam kiakadva, amit rögtön a fodrásztól hazaérés után félig kifésültem...Na így látott utoljára.

A titok nyitja, hogy a fotózást hiába erőltették, az esküvő utánra tettük. Így valóban akkor látott meg először, amikor a vőfély kikért.

Már attól meghatódtunk tényleg, ahogy gyülekeztek a rokonok, barátok a tiszteletünkre. Volt aki több 100 kilómétert utazott értünk, pedig meg se hívtuk!

És ebben a hangulatban kinyílt az ajtó és ott álltam abban a gyönyörű ruhában, egy rokon által helyrehozott frizurával és azt hiszem, felülmúltam önmagam szépségben, mert néhány órával azelőtt még egy savanyúuborka is szebb volt nálam, szóval kicsit ledöbbentettem, na:) Úgyhogy a vőfély kérdésére, miszerint lefogadja, hogy még nem látott így, csak nagy bólogatást bírt válaszolni és a csupa könny szemét törülgette és mindenki nevetett. Az egész esküvőben az volt a legszebb pillanat!

2012. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Mi úgy szeretnénk,hogy a templomban lásson meg először...Ez az én leánykori álmom,nem is volt kérdés számára,hogy majd így lesz.Apukám bekísér,fejemen a fátyol,és izgulhat,hogy én vagyok-e alatta. XD Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek nagyon sok boldogságot kívánok.És kedves utolsó,ti hány éve is vagytok házasok?Mielőbbi gyermekáldást kívánok.Nagyon szép a történetetek,a mi féle-pasijank(alias nógatni kell egy kicsit pasik) közül a legszebb a ti történetetek... :)
2012. szept. 19. 23:22
 13/37 Penszy válasza:
köszi a lepontozást ;)
2012. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Sose értettem a fátyol lényegét, de ez jó :)
2012. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Jaj,figyelmetlen voltam,május 26.óta vagytok házasok. :) A fátyol pedig régi szokás szerint ezért van,hogy eltakarja az arcot,és csak Isten színe előtt látja meg a vőlegény a menyasszonyt. :)
2012. szept. 20. 00:45
 16/37 anonim ***** válasza:

Sosem hoztam szóba!

Valahogy én ezzel úgy voltam, hogy ha valami, hát ez tényleg egyedül a pasi dolga.

Én nem akartam utána olyan szájízt,hogy na tessék, rábeszéltem a lánykérésre!

Úgy voltam vele,hogy ha majd ő megérik rá, akkor kérjen meg.

Így is volt!

2012. szept. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
9%

Ilyenkor valahogy mindig felmerül bennem az a kérdés, hogy ezek a nők vajon a gyereket is kihisztizik, kizsarolják??

20N

2012. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok. Ja és igen, menyasszony. :)

Nem harcoltam ki, de még egy pár évig jegyben fogunk járni.

Két éve vagyunk együtt, ebből fél éve együtt is élünk.

2012. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Megimserkedés után pár hónappal elég sok baba született az ismerettségi körünkben.Akkor mondtam hogy gyereket én csak házasság után,és akkor szeretnék gyereket ha betöltöttem a 30at.

Ekkor voltam 26.

Nem beszéltük túl.

2 év múlva kérte meg a kezem,28 voltam,mondván hogy kezdjünk el közös otthont épiteni,legyen hova érkeznie a gyereknek.Épp időben végeztünk,festeni már nagy pocakkal festettem ...

2012. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Kedves 08.48-as.Abszolút rossz az elgondolásod,már csak a korodnál fogva is,20 évesen ugyanis még nekem sem jutott eszembe páromat nógatni.Hidd el,ha még eltelne 6 év,és azt látod,jól megvagytok,ráadásul együtt laktok már 3 éve,akkor nem biztos,hogy így vélekednél ahogy most.Képtelenségnek tartom,hogy vki aki házasságpárti akár 10 év után se hozza szóba,csak azért,mert ez a férfi dolga.Az,hogy filmeknél is már megjegyzést tettem?Megtehettem,én akaratos természetű vagyok,páromat,meg nógatni kell ilyen téren,így egészítjük ki egymást.Más párnál meg másban vannak furcsaságok,amitől meg nekem áll ketté a fülem.De ettől nem vagyunk egyformák.Nálunk a gyermektéma nem is kérdés,ő van nagyon oda érte.Természetesen én is szeretnék majd egyet,mire ő:-Kettőt... Ezek szerint párom fog engem zsarolni,hogy vagy kettő,vagy kettő. :P Ez vicc,persze,csak ebből is látszik,ami válasz a kérdésre,hogy nem minden esetben végződik úgy a sztori,hogy "ezek a nők" fogják kizsarolni a gyereket is".Minden menyasszonynak sok boldogságot kívánok!Mennek a pacsik a válaszolóknak! :)
2012. szept. 20. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!