Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mások által eladott, használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások által eladott, használt karikagyűrűnek örülnétek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Más által eladottnak valahogy én sem örülnék, mert nekem valamilyen szinten fontos lenne, hogy az a gyűrű az enyém, én kaptam, és ezt a gyűrűt (csak) arra használták, hogy engem eljegyezzenek vele.


DE! Egyáltalán nem érdekel milyen az a gyűrű, felőlem lehet a legolcsóbb verzió is, nem kell aranynak/ezüstnek/bármilyen nemes fémnek lennie - csak legyen az enyém...

2012. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Ükapáink ükanyáink korában réz gyűrűt is használtak e célra, vagy a család vagy barát felmenőinek az ékszerét. Egyébként ha boltban veszed mi is a biztosíték, hogy azt még nem használta senki? Az enyémet is újra értékesítette a bolt és nem hiszem hogy használt áron.
2012. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A mi karika gyűrűnk is a zaciból vettük.

Valaki be vitte ,de ezzel nem tett rá rontást vagy ilyesmi.Tehát ezért én a sajátoménak érzem,hisz meg vettük és azért választottuk ,mert szép volt és egyedi.Haza vittük ékszertisztítóval meg tisztítottam és a párommal eljegyeztük egymást.Ez 18 éve volt és mai napig emlékszem arra a napra mikor a két karika gyűrűt megvettük és estére már az ujjunkon a gyűrűvel sétálgattunk a városba és azt hittem,hogy mindenki azt nézi,hogy énnekem milyen szép gyűrűm van és,hogy egy pár vagyunk.

Senkit nem érdekelt persze,csak én gondoltam.

Fel sem merült egyikünk agyában sem,hogy más levetett gyűrűje.

Aki azt írta,hogy a menyasszonyi ruhát is béreljük,,,hát igen,ez így van!

2012. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Zoey28 válasza:
Nekem nem kéne más eljegyzési gyűrűje... az csak az enyém legyen... talán csak egy női szeszély,de fontosnak tartom,hogy olyan ékszert viseljek életem végéig az ujjamon,ami máson előtte nem volt. az a válaszolót aki a használtruhával hasonlítja össze az eljegyzési gyűrűt nem értem... a gyűrű amivel megkérik a férfiak a párjuk kezét egy olyan kinemmondható dolgot szimbolizál aminél nincs fontosabb egy nő számára ( legalábbis én így vagyok vele) a lányok kislány koruk óta álmodoznak arról a napról amikor megkérik a kezüket,majd férjhez mennek,őrültrosszul esne ha egy használt vacakkal kérnék meg a kezem,akkor inkább ne gyűrűvel kérjen meg,hanem nélküle... majd vesz akkor,ha lesz rá pénz,de olyat nem kérek,amit más ujjára is felhúztak .
2012. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Öröklött az oké, illetve olyan gyűrűvel is ellennék (bár általában nem lehet tudni h ki miért adja el), aminek a gazdája már meghalt, öregen 50+ év boldog házasság után, akkor is, ha nem volt rokon. Mert az csak jó ómen.


De olyat, h szép gyűrű, elváltunk, eladom, hát mi is elváltunk, eladom... Olyannak nem, akkor már inkább legyen olcsó.

2012. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pub ***** válasza:
családi ékszernek örülnék más idegentől eladott nagyon nem. esküvőre is új ruha kell sztem.
2012. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!