Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 9 év nagy korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 9 év nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, 9 évvel idősebb nálam, már lassan 2 éve járunk is meg nem is. (szóval ilyen 1-2 hónap kihagyásokkal).

Nemrégiben felvetettem neki telefonon, hogy találkoznunk kellene egyet, ő pedig azt mondta nincs ideje. Mondtam neki, hogy lassan 3O éves, mások ilyenkor régen nősek, mi lesz vele?! Ő pedig erre azt válaszolta, hogy ki fogja várni, amíg hozzáérek agyilag, szóval ilyen 2-3 évet és engem akar feleségül venni.

Mi a véleményetek? (fáradtak kíméljenek!)



2012. nov. 16. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elegánsan rövidre zárta a beszélgetést. Ügyes!
2012. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát utána még beszéltünk vagy 45 percet. :)
2012. nov. 16. 14:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A 9 év korkülönbséggel nem lenne gond..a a gond azzal van hogy egy pisisnek tart téged magához képest és nem kezel egynrangú társként.Viszont azt sem értem miért kell ilyeneket a fejéhez vágni hogy a legtöbb férfi 30 évesen már nős...manapság ez már kitolódik 35 éves korra is akár.Nem mellesleg valóban várnék én is még 2-3 évet.Hiszen te is sokat változhatsz ez idő alatt.
2012. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Na jó :) De akkor sem bíznék benne. Amit mondott, az nekem a "jó duma" kategóriába illik, megkaptad a neked tetsző választ, egy darabig hátha leszállsz a témáról.

Ne haragudj, ha kíméletlennek hangzik, de ez a véleményem.

2012. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mire akarsz kilyukadni ezzel. De a téma nem az volt, hogy vegyen feleségül, hanem egy szimpla találka.
2012. nov. 16. 14:26
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Hát sajnos ez tényleg olcsó szöveg volt. Ráadásul , ha ezt elhitted, akkor igaza volt, hogy agyilag nagyon nem vagy a közelében.

Nem akarlak bántani, csak rávilágítani.

2 év elég idő ahhoz normál esetben, hogy két embernek ne legyenek 1-2 hónapos kihagyások és "ma dolgom van" szöveg.


Az, hogy telefonon beszélget vele, ámít ezzel-azzal, néha összefut veled. Na ez nem kapcsolat. Maximum neked megengedi, hogy elhidd ezt.


A korkülönbség relatív, nem lenne feltétlen sok. Ebben a helyzetben viszont az.


Sűrgősen állj elé határozottan, hogy hogyan tovább? Egy irányba haladtok az úton vagy továbbra is csak találkoztok a kereszteződésekben, mert neked ez nem megfelelő még 2-3 évig, amíg állítása szerint feleségül akar venni.

2012. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki, hogy lassan 3O éves, mások ilyenkor régen nősek, mi lesz vele?! "


Lássuk be, ez eléggé úgy hangzik, mint egy felhívás keringőre :)))

2012. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

14:28 hasznos válasz volt, köszönöm.

Én nem akarok keringőzni még senkivel, alig múltam 2O, talán pár év múlva. :)

2012. nov. 16. 14:30
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Amikor én "hasonló" szituációban voltam, mint most te, akkor egy idő után kiderült, hogy a nálam 10 évvel idősebb pasinak amúgy van egy felesége és amikor éppen közöttük "mosolyszünet" volt, akkor velem kavart és fűzte a fejem minden olyannal amit hallani akartam. Aztán amikor kibékültek, akkor megint eltűnt egy kis időre, mondván nem ér rá, stb. és ez így ment egy darabig, mire rájöttem, hogy felesége van. Nálatok lehet, hogy nem ez a történet, de én már csak erre tudok gondolni abból amit leírtál... bocsi!
2012. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felejtős.Ha jól értem,21 éves vagy,ebben a korban még a férfiaknak kell kaparni utánad.Élvezd ki minden percét!A fenti figurával meg nemhogy találka,de még a hívását sem fogadnám.
2012. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!