Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 9 év nagy korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 9 év nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, 9 évvel idősebb nálam, már lassan 2 éve járunk is meg nem is. (szóval ilyen 1-2 hónap kihagyásokkal).

Nemrégiben felvetettem neki telefonon, hogy találkoznunk kellene egyet, ő pedig azt mondta nincs ideje. Mondtam neki, hogy lassan 3O éves, mások ilyenkor régen nősek, mi lesz vele?! Ő pedig erre azt válaszolta, hogy ki fogja várni, amíg hozzáérek agyilag, szóval ilyen 2-3 évet és engem akar feleségül venni.

Mi a véleményetek? (fáradtak kíméljenek!)



2012. nov. 16. 14:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nagy. Az ilyen párkapcsolatok üresek/nem egészségesek. (Még akkor is, ha tömegek nyomják így.)
2012. dec. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Okos párod van, ennyi. Én 25 vagyok, párom 32, 3,5 éve vagyunk együtt, mégse vett még el, mert alig egy éve dolgozom, nincs semmi megtakarításom, és nem keres annyit, hogy kitartson. Az én párom is okos. :) Egy férfinek sokkal lassabban jár le a szavideje, mint egy nőnek... s ezzel ők is tisztában vannak.
2012. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!