Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 9 év nagy korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 9 év nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, 9 évvel idősebb nálam, már lassan 2 éve járunk is meg nem is. (szóval ilyen 1-2 hónap kihagyásokkal).

Nemrégiben felvetettem neki telefonon, hogy találkoznunk kellene egyet, ő pedig azt mondta nincs ideje. Mondtam neki, hogy lassan 3O éves, mások ilyenkor régen nősek, mi lesz vele?! Ő pedig erre azt válaszolta, hogy ki fogja várni, amíg hozzáérek agyilag, szóval ilyen 2-3 évet és engem akar feleségül venni.

Mi a véleményetek? (fáradtak kíméljenek!)



2012. nov. 16. 14:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

14:31 Előre én is azt hittem, hogy ebben a cipőben járok, de ismerem a családját az ismerőseit, jártam a lakásán.

Házasság kizárva.

2012. nov. 16. 14:33
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezzel burkoltan azt jelezte számodra,hogy éretlen gyerek vagy még. És ő egy komolyabb tapasztaltabb nővel akar majd házasodni. Ebből a mondatából nem úgy tűnik,hogy te lennél neki a megfelelő.
2012. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem most nem tűnik olyan hatalmasnak a korkülönbség, de később lehetnek problémák. A nővérem és a férje közt 8 év van, de mégis már most kiütközik, mikor a nővérem még valami energiát igénylő dolgot akar csinálni, akkor a férje, aki 44, már inkább otthon ülne.


Persze van egy csomó eset, amikor teljesen jól működik, ezért nem is általánosítok. Viszont ha szerinte még agyilag nem vagy olyan érett (ami nem a Te hibád, hiszen csak 20 vagy, nem is kell 30 évesként gondolkodnod), akkor talán tényleg várnotok kéne. Vagy ami még jobb lenne, ha szórakoznál és élnéd a fiatalok életét, nem egy emberre vársz évekig.

2012. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy nemrégiben szállt ki egy 8 éves kapcsolatból, amiben a nő átvágta a fejét, vitte a lakás felét, egyszóval kihasználta. Engem arra kér, hogy bulizzam ki magam, mert a másik csajjal ez volt a probléma, hogy túl sokat bulizott a pasi nélkül kapcsolatuk alatt ez pedig a kapcsolatuk róvására ment.
2012. nov. 16. 14:40
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként ha éretlennek tart, akkor inkább ne csináljon belőled hülyét, hogy majd x év múlva feleségül vesz, meg ilyen marhaságok. Hagyjon, hadd éld a saját, fiatal életedet és ne hitegessen, mert ez nem fair.


Nekem is bejönnek a 20 év körüli srácok, amiért olyan vidámak és helyesek, pedig 25 vagyok, de nem hitegetnék egyet se, hogy majd pár év múlva kapcsolatot akarnék, addig nem, de azért várjon rám. Keressen 30 körüli nőt.

2012. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen megjegyzés után kidobtam volna, nemhogy még 45 percet beszéljek vele. Ha most így lenéz, hiszen szerinte nem vagytok egy szinten, akkor később mi lesz? Sose fog tisztelni.
2012. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is, részemről alapból nem működne egy 9 évvel idősebb férfival. Egyszerűen nem jönnek be, meg kicsit úgy vagyok vele, hogy aki 30 fölött még mindig nem talált magának rendes párt, az ne velem borogassa a sebeit.

Másodszor, ha nekem azt mondaná, hogy majd vár, amíg elég érett leszek hozzá, akkor én erre eléggé megsértődnék. Ez úgy hangzik, mintha ő maga lenne a tökéletesség, maga az abszolút mérce, akihez fel kell nőni... Na ne, én tuti keresnék mást, pláne, hogy annyira nem mondható komolynak ez a kapcsolat a folytonos megszakítások miatt.

2012. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerintem éretlennek tart téged, miközben valszeg ő az éretlen. egyébként azt se teljesen értem, hogy ha az előző nőjével a bulizós alkat volt a baj, akkor nálad miért ezt akarja erőltetni.
2012. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 nn-- válasza:

nem, de sztem ez egy f*asz :( kár...


kihagyások.. nekem erről az jut eszembe így hogy csak használ téged.. legalábbis a dumája sem hangzik őszintének


amúgy is, 2 év, már tudhatná érettségtől függetlenül hogy bejössz-e vagy sem; ergó, "sem", csak nem akarja megmondani.


(de azért ne vedd túl komolyan amit írok, nem értek hozzá)

2012. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bullshitel.
2012. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!