Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 17 évesen eljegyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 17 évesen eljegyezzem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ot e mar nagyon regota egyutt vagyunk
2012. dec. 2. 23:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne. Fiatalok vagytok, még bármi történhet. Az eljegyzés azt jelenti, hogy komolyan gondoljátok egy mással és hogy a közel jövőben összeházasodtak. Lehet csak számomra furcsa ha valakiik évekig jegyben járnak.

Fiatalok vagytok, annyi minden történhet még.

2012. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Régóta? fél éve, vagy mi?


Amúgy ne jegyezd el addig, amíg nincs kilátásban esküvő.

2012. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te úgy érzed hogy el kell jegyezned a barátnődet ilyen fiatalon, akkor tedd meg. Jegyezd el. Mindenki a saját hibáiból tanul..
2012. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek? Szülők tartanak el benneteket, vagy önállóak vagytok? Házasodnátok a közeljövőben (egy-két éven belül)?

Ezek nélkül is eljegyezheted, csak sok értelme nincs.

Ez még nem garantálja, hogy együtt is maradtok később.

2012. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
a ti esetetekben ez még tényleg csak egy gesztus lenne, aminek (szerintem) nincs értelme, mert az eljegyzés ne gesztus legyen hanem elhatározás. de hogyha neked ez a leghőbb vágyad és úgy érzed, méltó rá a kapcsolatotok, tedd meg. én nem támogatom az ötletet, de a te döntésed:)
2012. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Ne rohanj maci! Látom tetszik a málna,de van a világon pisztráng is...Ne kapkodj,várd meg az év végét,ha még együtt vagytok,emeld ki.:D
2012. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne! Majd ha együtt éltek, és tényleg biztosan stabil mindkettőtök helyzete (főleg anyagi), hogy esküvő is kövesse az eljegyzést (lakva ismerszik meg az ember amúgy, és ez nagyon igaz, tapasztalatból mondom!)


Várj még ezzel, nem hajt a tatár :)

2012. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Ennek semmi értelme nem lenne.
2012. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Jövőre elveszed,van munkátok,lakásotok,pénzetek?Ha igen,jegyezd el,vagy működik,vagy nem.

Ha nincs hova,és mire,meg "majd egyszer összeházasodunk",akkor felesleges.

2012. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ha ebbe biztos lennél nem érdekelne mások véleménye és nem tetted volna fel ezt a kérdést
2012. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!