Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is korai 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai 3 év után az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok ő 26. Minden nap együtt alszunk, hol náluk, hol nálam, az összes szabadidőnkben együtt vagyunk.

2012. aug. 30. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
az eljegyzés nem az évek számától függ, hanem hogy te és ő együtt akarjátok.
2012. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

nem a 3 év miatt lenne az...

talán a 20 éved miatt érezném kicsit annak. :)


tudnátok már önálló életet élni? van munkátok?

tudtatok félretenni?

2012. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem. De csak ha mindketten így érzitek. Amúgy sok jelentősége nincs, bármikor visszaadható a gyűrű ha nem lenne jó a kapcsolat.
2012. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.De ezt mindenkinek magának kell,eldönteni,hogy korai e neki vagy sem.
2012. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Antimod ***** válasza:
66%
Amiket leírtál, azok alapján nem korai. De ha te annak érzed, akkor az.
2012. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim 1 év után házasodtak össsze, anyám 23, apám 31 volt és 30 éve már, köszönik szépen, egymás mellett jól vannak és szeretik egymást, soha egy nagyobb veszekedésre nem tudok visszaemlékezni.

Ha érzitek egymás között a teljes összhangot, ha érzitek azt, hogy komolyabb dologról van szó mint fellángolás, akkor hajrá!

Amúgy az nem gond, hogy még "fiatal" vagy. Ez csak ilyen 21. századi, egomán szinglik vagy playboyok szövege. Bárcsak több fiatal hajlana a házasságra és a gyermekválalásra. Asszem talán akkor majd lenne ki eltartson minket nyugdíjasként, mert ha így haladunk, az is kérdéses, hogy egyáltalán nyugdíj lesz-e.

2012. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai szeri.ntem, de ha Te anna kérzed akkor inkább még ne menj hozzá
2012. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
*Szerintem
2012. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
3 év után nem korai. másrészről meg kissé fura úgy eljegyezni egymást, h egy percet nem éltetek egymással, mindketten a szülőkkel laktok és átjártok egymás gyerekszobájéba aludni. kicsit komolytalanná teszi a dolgot
2012. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Így hogy nem éltetek együtt sosem, kicsit vakmerő gondolat. Legalább egy évet éljetek együtt mielőtt hozzámész. Fontos, mert azzal, hogy csak együtt alszotok meg a szabadidőtöket együtt töltitek...hát nem sok derül ki szerintem. Lakva ismered ki, milyen mikor fáradt, nyűgös, beteg, türelmetlen, gondok vannak, ideges stb...fontos ezeket tudni.
2012. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!