Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti két órával az ejegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti két órával az ejegyzési összejövetel előtt hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok?

2012. dec. 30. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Körbe-körbe jártam! :D Alig vártam már, hogy itt legyen a párom! :)
2012. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem volt eljegyzésem egyszer sem. Feleslegesnek tartottam. Tehát nem éreztem magam sehogy :D
2012. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Jézusom..."hogy éreztétek magatokat"...mennyi idióta..
2012. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Biztosan éppen reggeliztem.
2012. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Izgultam, wc-re járkáltam és nem bírtam leülni vagy megállni egy percig sem :D
2012. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
"szónokolástól"??? Hány éves vagy?
2012. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Jé te...
2012. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem volt, de mivel ott voltam, el tudom mondani, hogy a bátyám hogy érezte magát, ill. a leendő sógornőm (őt csak elmondás alapján).

A bátyám teljesen ki volt borulva, nagyon ideges volt, hogy hogyan érünk oda, mi lesz így az egész estével, hogyan jutunk haza. Fel-alá mászkált és remegett.

A leendő sógornőm pedig szintén teljesen kiborult, aggódott, hogy mindenki jól van-e, lesz-e egyáltalán eljegyzés.

A történethez hozzátartozik, hogy útban odafele elütöttünk egy szarvast és totálkáros lett az autó, autómentőt kellett hívni. Szóval nálunk ez volt az eljegyzés előtt 2 órával.

2012. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Készítettük anyuval a kaját, meg rendezkedtünk hogy minden oké legyen. Nem volt idő izgulni, dolog volt. Nem vagyunk Rochildok.
2012. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy eljegyzési összejövetel előtt nem értem miért kell annyira izgulni. Jobb esetben, csak közeli család van ott, szülők, tesók, esetleg nagyszülők, akikkel már amúgy is találkoznod kellett, ha régóta együtt vagytok. Egy közös nagy vacsora, kicsit többször koccintotok a ti egészségetekre, mint máskor, de ennyi. Nem kell ezt túl aggódni. Na majd az esküvő napja, az már kicsit húzósabb! :)
2012. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!