Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek, hogy boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy boldog (boldogok) legyünk?

Figyelt kérdés

6éve vagyunk együtt a párommal, mikor megismerkedtünk úgy éreztem,hogy soha senkit nem tudnék jobban szeretni mint őt,benne láttam életem értelmét.

6 hónapja össze is költöztünk, alig vártam,mert tudtam,hogy így már egy közös család leszünk,mindenkitől függetlenül.

És úgy érzem itt kezdődtek a problémák.

Rengeteget dolgozik,reggel 5-kor elmegy itthonról, mert olyan a munkája amit később nem lehet kezdeni(mez.gazd.) és este 5-kor jön ismét haza.

És ez minden egyes nap így van.

Jó,hogy nekem is volt munkahelyem,mert így a négy fal között egész nap,senkihez nem szólva azt hiszem beleőrülnék.

De most lejár a szerződésem dec. 31.-én és kétségek között vagyok,mert nem tudom,hogy meghosszabbítanak-e,és ha belegondolok,hogy azok az unalmas megszokott mindennapok várnak rám.És ahol lakunk senkit nem ismerek,se szomszéd,se egy ismerős.

Nem tudom mihhez is fogok kezdeni!

Szóval ha a párom eset hazajön,eszik,megfürdik,nézi kicsit a tv-t,és alszik is. Én elhiszem,és meg is értem,hogy a mezőgazd. munka fárasztó,mert tényleg egész nap megy,csinálja.De háttérbe vagyok szorítva,nem törődik úgy velem ahogy kellene. Beszélgetéseink egymással nincsenek, és ha felhozom,hogy többet is törődhetne velem,persze egyből kicsattan,és mondja,hogy én is vele.

Pedig én úgy érzem,hogy mindig is többet foglalkoztam vele mint ő velem.

És ahogy éreztem azt,hogy elhanyagol,úgy talán én is kicsit eltávolodtam tőle.

Sokszor úgy érzem,már elmúlt az érzelem,pedig nem akarom őt elhagyni,meg szeretném menteni ezt a kapcsolatot.

Mindketten fiatalok vagyunk még.Én 24/L, ő 27/F.

Szenteste megkérte a kezem,úgymond eljegyzésünk volt,szülők,család mindenki ott volt aki kellett.

Viszont én nem tudtam semmit a dologról,így nagy meglepetésként ért.

De ahogy kellett volna neki örülnöm,hát nem éreztem azt a boldogságot.

Szeretem!De nem tudom mi legyen.

Úgy érzem még semmi nincs veszve.

Gyereket is terveztünk,házasságról is beszéltünk.

Nem akarom feladni csak így!

Csak fogalmam sincs,hogyan lobbanhatna fel újra az a láng.

Részéről és részemről is. Bár azt mondja szeret. De annyira érzem,hogy hiányzik az egymás iránti vágy.Az hogy esténként odabújjon hozzá,én hozzá,és kényeztessük egymást,csókolózzunk,átölelve aludjunk el.

Ezek már ritkák.

Eljárni nem szoktunk sehová,ez is hiányzik az életünkből, az együtt szerzett közös élmények.


2012. dec. 30. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Hétvégéket is végigdolgozza párod? Elvileg évi 20 nap szabadság és a hetente két nap szünnap járnának minden munkahelyen, mert máskülönben tényleg meg lehetne őrülni. Ha ennyire rosszak a körülmények, menjetek külföldre, hiszen szerettek dolgozni, és így kint jobban boldogulnátok, mert ez így nem élet. Ahhoz, hogy kimenjetek, nem kell olyan sok minden, elkezdesz teljes gőzzel nyelvet tanulni, de mosogatáshoz, takarításhoz nem kell olyan nagy nyelvtudás sem.
2012. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen szerintem még szeretitek egymást,de tenni is kell érte,éreztetni a másikkal ,hogy fontos,el járni szórakozni kikapcsolodni akár egymás nélkül is.Szerintem meg kell beszélni ezt máshogy nem megy nem lehet változtatni csak ha mindketten akarjátok tesztek érte. A tűzet mindig táplálni kell ,ti ezt nem tettétek de talán még nem késő.
2012. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem bejelentett munkája van.

Otthon az édesapja mezőgazdaságában dolgozik.

És ott reggeltől estig van mit csinálni.

És akármennyire is jól élünk belőle,a boldogságunk rámegy.

2012. dec. 30. 10:56
 4/16 anonim ***** válasza:

Keress magadnak Te is munkát, ha esetleg nem hosszabbítják meg a szerződésed.

És addig is, este próbáld kényeztetni, próbálj rövid közös programot kitalálni, egyszer egyszer hétvégére is. ha megkérte a kezed, akkor ő is szeret, tehát ezzel nincs baj. Bújj oda hozzá Te, csábítsd el.

2012. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjem is sokat dolgozik. 8 eve vagyunk egyutt. Fel sem tunt mennyit megy amig en is dolgoztam...aztan jott a Kisfiunk. Rajottem, hogy akkor "molesztalom" amikor alig latjuk. Egyedul vagyok egy kis orokmozgoval. Leultem vele es minden vadaskodas nelkul elmondtam amit gondolok. Nem mondatm, hogy en ezt vagy azt jobban es hogy o ezt sem meg azt sem.

En megmondtam neki: hianyzol! Szuksegunk van rad. Nekem ez igy nem jo....ezt eljatszuk 3-4 havonta mert ugy egy honapig emlekszik aztan vissza a mokuskerekbe. En szervezem a programokat ha ra varok, csak horror vagy gengszet film megy a tv-ben es azt bambulja uveges szemekkel mikozben en konyorgok, hogy keressunk masik csatornat...szoval minden heten 1 nap csakis a mienk. Azt azzal toltjuk amivel en szeretnem! A tobbihez alkalmazkodom, ugysincs mas valasztasom: ertunk dolgozik.

2012. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én mióta érzem,hogy eltávolodtunk egymástól,próbálok másabb lenni.

Este ha hazajön elé rakom a vacsorát,aztán ha úgy van megfürdetem,simogatom,masszírozom. De ő nem nagyon tesz értem semmit.

Talán 2 napja hogy egy kicsit mintha változott volna, de csak a szavaival mutatja.

Este ő már elalszik olyan 9 körül, én pedig sosem fekszem le éjfél előtt. Vágyom a társaságára,de ha fáradt,és álmos sajnálom ébren tartani!

2012. dec. 30. 11:04
 7/16 A kérdező kommentje:

Mondtam,hogy legyen babánk. Vagyis már amúgy is beszéltünk róla.

Egyszer úgy van vele,hogy oké legyen,aztán mégis meggondolja magát.

Mégis hogy csábíthatnám el?

2012. dec. 30. 11:05
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Így nincs jövőtök együtt, hidd el! Amíg nem tudod elfogadni a körülményeket, amíg nem tudod magad lekötni munkával, unatkozol, nem megy! Előbb utóbb másra fogsz vágyni /férfire/, ezért ne b.ssz ki vele! Keress mást aki veled foglalkozik, még akkor is ha nem dolgoztok, valahogy mindig lesz! A pénz csak egy szükséges rosz, enni meg nem mindig kell! Igy jár az én menyem is, csak rinyál, hogy egyedül van, unatkozik, de dolgozn smafu, mindig külföldről álmodozik!
2012. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Már bocsánat kedves utolsó! Én nem nyafogok,én csak próbálom megoldani kettőnk dolgát,és nem álmodozom külföldről. Tudom,hogy a párom ezt a unkát akarja a közeljövőben is folytatni,és én ezt tiszteletben is tartom,mellette állok,csak annyit szeretnék,hogy rám jusson több ideje,és az még nem baj,ha hiányzik nekem,mert ez azt jelenti,hogy nincs semmi sem veszve.

Dolgoznék,csak még bizonytalan a sorsom.

2012. dec. 30. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Normális", vagyis inkább megszokott jelenség ez. Nem lehet a végtelenségig a szerelem tüzében lobogni.

Jól mondták: a programokat szervezd te.

A gyerekkel viszont várj, hiszen még annyi ideje sem jutna rád, mint most, és te is bekattannál.

Egyedül is járj el, hogy legyen mit mesélned neki!

2012. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!