Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit csinálnátok akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok akkor, ha a testvéretek leendő jegyesét elviselhetetlenül utálnátok?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok az egyetlen a családba aki nem kedveli őt,

annyira nem is boldogok...

A testvérem szerintem csak annak őrül, hogy jegyes lesz, nem magának a kapcsolatnak....

Nem mondtam meg neki a véleményem róla, de ha a párja nálunk van mindig a testvéremmel is bunkó vagyok (nem tehetek róla ) mert egyszerűen nem tudom elviselni.....


2013. jan. 6. 13:25
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Te nevezel primitív embernek amikor úgy minősítesz, hogy nem is ismersz - egy ostoba gyakorikérdés után annak nevezel? :)

No, mindegy, te tudod...

Igen leendő jegyese, mivel ki van tűzve az eljegyzés dátuma, mi olyan furcsa ezen?


Szerintem az emberekkel előfordul, hogy az érzéseik befolyásolják a viselkedésüket, úgyhogy szerintem annyira nem meglepő, hogy nem tudok annyira kedves lenni...

Sokkal tapasztaltabb vagyok párkapcsolattéren mint a testvérem...

Neki ő az első...

És amúgy szerintem igen is van közöm hozzá, mivel a tesóm és nem akarom, hogy szar legyen neki... Nem is értem, hogy lehet olyat mondani, hogy semmi közöm hozzá....

A szomszédomhoz nincs közöm, beleszülni nincs JOGOM de közöm van hozzá...

2013. jan. 6. 14:14
 22/30 A kérdező kommentje:
*belebeszélni
2013. jan. 6. 14:16
 23/30 anonim ***** válasza:
87%

Az embereknek nem véletlenül adott a Jóisten szabad akaratot. Hibázik, tanul belőle (vagy nem), és ennyi.

Foglalkozz a magad életével, és inkább azt tedd rendbe. ;)

2013. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ültesd le a testvéred, mondd el neki szépen értelmesen, nem hisztizve az aggályaidat, beszélj vele és ha tényleg csak azért van a párjával, mert fél, hogy nem talál jobbat, próbáld meg erősítgetni az önbizalmát, esetleg a család többi tagjával együtt, akik szintén egyetértenek veled. De ha az derül ki, hogy tényleg szeretik egymást a párjával és mindketten igazán szeretnék az eljegyzést, annál többet, hogy elmondod a véleményed, nem igazán tehetsz. Felnőtt emberek, el kell fogadnod a döntésüket.
2013. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2013. jan. 6. 14:39
 26/30 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek a tesódék?

Amúgy az általad leírtak nem tűnnek túl nagy dolgoknak. Az meg hogy "nem áll fel neki" nem tartozik rád, nem is értem...

2013. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Na, hát ezért neveztem én primitívnek. Konkrétan, hogy nem áll fel neki. Ezt megosztja egy netes oldalon, még ha ismeretlenül is. Szerintem ez egy kicsinyes dolog. Semmi olyan dolgot nem írsz, hogy miért nem szereted, meg miért utálja mindenki. Meg mi az, hogy annyira nem is boldogok?
2013. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%

Mi utaljuk egymas parjat (nekem mar ferjem) a batyammal, de a csaladi osszejoveteleken tudni kell viselkedni, beszelgetni a masikkal.

Viseld el, nem a te parod es ha igent mond neki a tesod akkor biztos szereti is.Ne bantsd azzal,hogy kimutatod mennyire utalod a parjat.

2013. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én a sógorom párját voltam képtelen elviselni és 2 évig tartottam is a számat. Aztán, amikor már végleg nem tudtam eltűrni a viselkedését (rendszeresen megalázta a sógoromat előttünk, a nevelt gyerekei előtt, vagy az utcán), akkor kiborult a bili és jól összevesztem mindenkivel, különösen az anyósommal, hogy ezt hogy bírja eltűrni. Olyan jól sikerült ez a kifakadás, hogy 2 hét múlva szétmentek. Persze ehhez kellett a két év és hogy a sógorom szeméről lehulljon a lepel, mert az elején hiába koptattuk a szánkat, hogy ez így nem lesz jó...


Szerintem próbálj meg beszélni a testvéreddel arról, hogy ő hogy látja a párját. Valóban szerelmes belé, vagy csak úgy van vele, hogy korban van és tökmindegy, hogy ki, csak jegyezze már el... Persze lehet, hogy ez semmit se fog érni és jól összevesztek, de lehet, hogy felnyitja a szemét. Jobb ötletem nincs. És szerintem butaság azt mondani, hogy semmi közöd hozzá... Ha a sógorom helyett a bátyám szedett volna fel egy olyan nőt, akiről erősen megkérdőjelezhető, hogy szereti és elfogadja teljes valójában, akkor lehet, hogy nyakon is vágtam volna a tesómat, hogy észhez térjen. Csak úgy testvériesen. Persze én nem mondom, hogy bántsd a tesódat, sőt, próbálj vele megértő lenni, de nem ismerem a párját, nem tudom, hogy mennyire gáz, ezt csak te látod. 27N

2013. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 betty0105 válasza:
En is voltam ebben a cipoben,bar hala istennek mar csak ex-sogor jeloltkent emlegetjuk!Ulj le es beszelj a tesoddal,de ne legyel vele "bunko",bar szerintem mar magatol is rajohetett hogy a parja szurja a szemeteket.Probald meg normalisan elmondani neki az aggalyaidat,de semmikepp se legy eroszakos,mert az ellenkezo hatast ered el,es vedeni fogja.ne ugy kozelits hozza,mint a tesodhoz,hanem mint barathoz,ugy jobban meg fog nyilni,es talan jobban fogja erdekelni a velemenyed,inkabb fog rad hallgatni.Ha nem segit,sajnos kenytelen leszel elviselni a helyzetet,es varni hogy magatol megoldodjon a helyzet.Egyebkent meg ha ott vannak nalatok nem kell neked a szajukba lenni,menj el otthonrol,vagy vonulj be a szobadba es mar nem is kell elviselned.sok szerencset es kitartast!
2013. jan. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!