Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzéses kérdésről jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzéses kérdésről jutott eszembe. Ti hogy reagáltatok, mikor megkérték a kezeteket?

Figyelt kérdés

Én annyiszor, de annyiszor elképzeltem előtte, hogy így megy úgy lesz, hogy majd elkezdek sírni...nyakába borulok, meg minden. Ehhez képest, meg se tudtam mukkanni, szó bennakad...lehellet megszegik:D

Szegény párom meg csak ott nézett, s kérdezte, hogy akkor most nem mondok semmit? :D ne hagyjam szégyenben...:) Persze boldog voltam, de ott akkor, egyáltalán nem tudtam kimutatni...


2013. jan. 15. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Nekem már kérték meg a kezem és nagyjából hasonlóan reagáltam, pedig én is sokat álmodoztam... Nemet mondtam, de együtt vagyunk, csak még idő kellett.
2013. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Nálam elég furcsa volt a szituáció, mert a párom kb. 3 héttel az összejövésünk után kérte meg a kezem. Erre nem is számítottam, és nem is tudtam, hogy csak bókol-e, vagy komolyan gondolja. Azóta (több, mint 7 hónap elteltével a leánykérés óta :D) kiderült, hogy komolyan gondolja. Szóval akkor, mivel nem voltam biztos abban, hogy mennyire gondolja ténylegesen lánykérésnek, ezért nem volt könnyes nyakbaborulás... alig tudtam megszólalni, de inkább emiatt a fura fajta meglepetés miatt... lehet, hogy nem is volt túl meggyőző, amikor azt mondtam, igen, kis hatásszünet után... magamból nézve kicsit olyan "miért is ne?/bizonytalankodós/jóóóóvan, tudom, hogy csak bók volt!"-jellegű igen volt :P.


23/l

2013. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:D :)-második


Első: bocsi ha túl indiszkrét vagyok, de ha szereted a párodat miért kértél időt? Nem rég jöttetek össze, vagy más okod van? Nem kötekedni szeretnék, csupán érdeklődök:)

2013. jan. 15. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nagyon sírtam. A boldogságtól, megkönnyebbüléstől, meglepődéstől...
2013. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

13:43

azt hittem vele is így lesz :)

2013. jan. 15. 13:48
 6/15 anonim ***** válasza:

13:43-as vagyok.

Mondjuk én már előtte is zokogtam, épp kibuktam valamiért, és ezzel "nyugtatott" meg :D

2013. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:D
2013. jan. 15. 14:14
 8/15 anonim ***** válasza:
én is sírtam :) pedig már sejtettem, hogy meg fogja kérni a kezem, és féltem is, hogy nem fogok majd meglepődni, de mégis elsírtam magam :D
2013. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:)


köszi a válaszitokat:)

2013. jan. 15. 16:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel férfi vagyok,kissé meglepődtem, de mivel a szerelmem is, így ez nem egy mindennapi leánykérés volt.
2013. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!