Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet ott még boldog jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ott még boldog jövő ahol már eljegyzés után volt szakítás? Van még értelme újra összejönni? Nem túl nagy törés a másik félnek?

Figyelt kérdés

Pl: x év után férfi eljegyzi a nőt.Nő igent mond.Eltelik pár hét,nő rájön,mégsem ezt akarta,visszaadja a gyűrűt.

Elképzelhető még a folytatás ha a nő meggondolja magát?

Vagy ez már túl sok egy férfinak?


Nem saját példa,szingli vagyok


2013. jan. 15. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én most 22 vagyok, 17 voltam amikor már eljegyzett a barátom, azóta együtt vagyunk és már többször is volt szakítás de csak 1 napokra mert rögtön visszakönyörögtünk magunkat a másikhoz. Amikor én szakítottam vele, nem bírtam sokáig mert annyira szeretem hogy nem tudnám elengedni, viszont vannak hülyeségei amiket most nem részleteznék. Ennek ellenére úgy érzem hogy ő az akivel le szeretném élni az életemet és próbálok napi rendre térni a dolgai felett vagy pedig együtt változtatni rajta. Persze nekem is vannak is dolgaim de minden kapcsolatban ez van szerintem hogy az illető elfogadja a másikat olyannak amilyen ha szereti. Az a valaki meg gondolja át hogy mit is akar, mert ha esetleg visszafogadja a férfi, másodjára már tuti nem játszhatja el újra vele. Szóval szerintem elképzelhető a folytatás de biztos nem úgy fog a férfi viszonyulni a nőhöz mint eddig.
2013. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Lehet! Ha mindkét fél tanult belőle. Engem 7 év után jegyzett el (butaságból, mert megromlott a kapcsolatunk)

Akkor igent mondtam, de rájöttem, hogy ezzel nemhogy javul, hanem rosszabb lesz a dolog. Visszaadtam a gyűrűt és megmondtam neki hogy miket hibáztunk. 1 év különélés után újra összejöttünk. kiküszöböltük a hibákat és változtunk. Szóval létezik. csak mindig mindent meg kell beszélni.

2015. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!