Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezt komolyan gondolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta a mostmár vőlegényem?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és a barátom, akivel 2,5 éve többé-kevésbé együtt vagyunk, ma megkérte a kezem. Igen, rohadt romantikus, de eléggé rosszul sült el egy poénja. Nem vagyunk anyagilag eleresztve, de akkor inkább ne adott volna semmit. Szóval amikor előhúzta a dobozt, egy csicsás műanyag gyűrűt pillantottam meg. Kérdő tekintetemre elvigyorodott és azt mondta, hogy mivel nem hónap eleje van, most nincs másra pénz. Sírva fakadtam! Mondhatjátok, hogy felszínes vagyok meg nincs humorérzékem, de az életem összekötése nem játék szerintem! Tényleg túl merev vagyok és örülnöm kéne, hogy poénosan gondolt rám? (A félreértések elkerülése végett: az eljegyzést komolyan gondolta)

2012. nov. 17. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ez nem gáz :S én nagyon örültem volna a gyűrűnek is :S sztem tök aranyos.
2012. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
50%
szerintem aranyos. :)) akinek nem telik rá, sokan nem is kaptam gyűrűt.
2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha épp olyan a szituáció és egyszercsak fog egy anyacsavart és teljesen spontán megkéri a kezemet, akkor a nyakába borulok és igent mondok.

De ha így kéri meg a kezem, hogy "bocs hónap vége van többre nem futja" akkor annak angyon nem örültem volna.. Várt volna inkább vele, amíg lesz pénz egy egyszerű ezüst gyűrűre. Nem kell szülinappa összekötni.. Különben is szülinapi ajándéknak gondolta za eljegyzést, hogy mindenképp akkor akarta? Egyébként meg egy ezüst gyűrű 3000 forint és nem hiszem el, hogy arra nincs pénz.. Cserébe akkor kihagy egy sörözést a fiúkkal.. Szóval szerintem ez nagyon gáz így ilyen formában.

2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is nagyon tetszik es vicces. Foleg, ha nincs penze masra. En buszken hordanam a gagyi muanyagot.
2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
68%
Én sem örültem volna.Az ember minden szépet elképzel,amikor a lánykérésről álmodozik,hogy szép és romantikus lesz.Ez így szánalmas lett.Én szerintem így már nem is mennék hozzá.Nehogy szállóige legyen,hogy akkor kellett volna elszaladnod,amikor műanyag gyűrűvel kérte meg a kezedet.
2012. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
49%

En sem akadtam volna ki. Honap elejen vettetek volna egy szep gyurut kozosen.

Szamomra fontosabb lenne az, hogy velem akarja osszekotni az eletet, mint az, hogy milyen gyurut huz az ujjamra.

2012. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
61%

Őszinte leszek. Túl merev vagy és semmi humorérzéked nincs.

Aranyos poén volt a párodtól, és egy jót kellett volna nevetned rá.

Nekem a férjem annak idején egy függönykarikát húzott az ujjamra ezzel a szöveggel. Ó Blanche ! Hozzám jössz??

(aki nem tudná, a csengetett mylordból van egy ilyen jelenet)

Én jót nevetettem, és az ujjamra húztam. 12 éve vagyunk boldog házasok. Bár megkaptam később az igazi jegy és kísérőgyűrűt, de a függönykarika is megvan még az ékszerdobozomban..:)

2012. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
76%

De azért az is más, hogy egyszerűen megkéri egy gagyi gyűrűvel a kezedet és majd vesztek egy szépet közösen. Ettől még lehet ez az egész romantikus és alapból nem rossz dolog, ha nem meri megvenni, mert fél hogy majd nem tetszik..ezért inkább közösen. De azért az, hogy odavágja hozzá, hogy többre nem futja, hónap vége van, szerintem ezzel együtt az egész szituáció nagyon gáz.


3. voltam

2012. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nem hónap eleje van... bakker, mert tegnapelőtt jutott eszébe, hogy ajándékot illene adni? Mi sem vagyunk jól eleresztve, a férjem 8ezer forintos karácsonyi ajándékára már augusztusban elkezdtem félrerakni a pénzt, de sosem adnék neki valami vackot, ami arra utal, hogy évközben eszembe sem jutott ezzel foglalkozni.
2012. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha ennyire kiborított, sírva fakadtál, nem hiszem, hogy a vőlegényed lenne..

Igent mondtál??


Egyébként rohadt felszínes vagy.

2012. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!