Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti kérnétek másik gyűrűt? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kérnétek másik gyűrűt? Ha eljegyzést követően szakít veletek a vőlegény, tehát a gyűrű visszakerül a férfihoz, majd újra összejöttök, újra megkéri a kezeteket. Akkor új gyűrűt kérnétek, vagy jó lenne a régi is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 07:30
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Az nem jut eszedbe, hogy esetleg a pasas kérte vissza a gyűrűt? Csak mert egy szóval sem írtam olyat, hogy a nő adta vissza. Bár az előbbi hozzászólásomban már elárultam, és végül is igen, a nő adta vissza magától, de amíg nem írtam, addig nem kellett volna erre a következtetésre jutnod. Mert az is lehetett volna, hogy a férfi kéri vissza. Ne láss bele plusz dolgokat a leírtakba.
2013. jan. 19. 10:19
 12/31 anonim ***** válasza:
55%

De tudom értelmezni a kérdésed, nyugi! :)

Ezt írod: "Itt senki nem sír egy új gyűrűért! :)" >>> tehát új gyűrűt akarsz! De legalábbis azon vacillálsz, hogy kérni fogsz új gyűrűt! Hogy minek, nem tudom!

Tök mindegy, hogy van-e új gyűrűd vagy sem! A csávód a régi marad...ennyit akartam megértetni veled! :)

És ezért merészeltem azt írni,hogy akkor 10 szakítás, 10 gyűrű! :)

2013. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
A férfiak egy esetben kérik vissza a gyűrűt, ha a menyasszony szakít! Bocsi, ha csak számomra ilyen egyértelmű ez! Egyébként őket nem nagyon érdeklik az ilyen mögöttes tartalmak, mint hogy mint szimbolizál egy gyűrű.
2013. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Értelmetlen dolgokat írsz. Hogy jutsz arra a következtetésre, hogy új gyűrű kell abból, hogy azt írtam, senki nem sír új gyűrűért? Veled nem érdemes szóba állni, igencsak furcsa logikád van.

Mellesleg azt sem tudom honnan veszed te vagy bárki más, hogy rólam van szó?

2013. jan. 19. 10:28
 15/31 A kérdező kommentje:

Valóban nem kérte vissza a gyűrűt a vőlegény, ő volt az, aki szakított a menyasszonyával. A menyasszony magától adta vissza.

Én el tudom képzelni azt is, hogy a vőlegény visszakéri a gyűrűt, annak ellenére, hogy ő szakít. Aztán hogy visszakapja-e már más dolog.

2013. jan. 19. 10:30
 16/31 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha szeretted/szereted és tetszik a régi gyűrű akkor természetesen az maradjon.

Az a rossz időszak is az életek része, nem, nem léteznek babonák. Csak akkor ha véletlenül szétmennétek rá lehetne fogni a gyűrűre... :P "babonaként" hehe.

Na a viccet félretéve, szerintem semmi értelme újat venni.

Mennyi volt a külön töltött idő?

(Még jó, hogy nem adta el)

2013. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
24%
"Ti kérnétek másik gyűrűt?" Már bocsi Drágám, de ez a kérdésed! Akkor csak megfordult a fejedben a másik gyűrű kisírása! :)) Te írsz hülyeségeket itt az egyik válaszolónak!
2013. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
De hát nem is rólam van szó. Nem velem történt meg az eset. Olyanról még nem hallottál, hogy valaki arra kíváncsi, mások hogy reagálnának egy bizonyos szituációban. Ami nem feltétlenül velünk történt meg.
2013. jan. 19. 12:28
 19/31 anonim ***** válasza:
61%
Off: a "drágám"-ozástól felfordul a gyomrom... On: én nem kérnék másikat. 33/N
2013. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszik a drágámozás, de hát ha neki ez a stílusa, megváltoztatni úgysem lehet.

Köszi a választ.

2013. jan. 19. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!