Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai lenne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne még az eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Szóval 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem. A lány most 18 éves, jövőnyáron szeretném feleségül venni, amikor betölti a 20-at :)

1,5 évvel előre nagyon korai odaadni az eljegyzési gyűrűt? Én szeretném most megkérni a kezét :)


2013. márc. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt tőlünk kérdezed, akkor igen, korai.

Várj, amíg valóban felnőttek lesztek/leszel és nem mások véleménye számít, h mikor kérd meg a párod kezét.

2013. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nm eljegyezni korai,hanem 20 évesen feleségül venni?


Együtt éltek? Fogtok esküvő előtt?

Dolgoztok már?

2013. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Eljegyzési gyűrű magyar szokás szerint nincs! Csak újabban követik sokan az amerikai divatot. A menyasszonynak vőlegény is kell. Te viszont nem hordasz semmilyen gyűrűt.

A kezét megkérheted, de felesleges gyűrűt venni. Ráértek az eljegyzéssel fél évvel az esküvő előtt.

2013. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt úgyis azt fogják mondani, hogy ne mert még fiatalok vagytok, sokat kell várni stb. De szerintem kérd meg nyugodtan. Engem egy éve jegyzett el a párom és még pár év múlva lesz az esküvőnk. Viszont nincs annál jelenleg szebb, hogy ő a vőlegényem :)
2013. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Engem éppen a 18. születésnapomon jegyezett el a párom. Kérdezte, hozzám jössz feleségül? Én meg azt mondtam neki: persze Drágám, majd egyszer. Mert 18 évesen nem akartam még férjhez menni, de tudtam, hogy vele akarok lenni, nagyon szerettem őt. Na, eljegyeztük egymást, és boldogan éltünk tovább. Végül 3 év múlva került sor az esküvőre, 21 évesen mentem hozzá, ő akkor 30 volt. azóta is együtt vagyunk, én már majdnem 29 vagyok, és most várjuk a 2. babánkat.

Tehát egy szó mint száz, nyugodtan megkérheted már most a kezét. Ha ő is téged akar, akkor el fogja fogadni és boldog lesz, és mondd el neki azt is, hogy ez nem azt jelenti azt, hogy máris el akarod őt venni. Majd ha mindketten úgy érzitek, hogy eljött az ideje, ráértek. Én nagyon szerettem hogy menyasszony voltam 3 évig, utólag ugyan így csinálnám. Úgyhogy: hajrá!

2013. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Az én párom tavaly márciusban kérte meg a kezem. 2 héttel a 18. születésnapom előtt (Ő egyébként idén tölti a 26-ot). Igent mondtam, de tisztáztuk, hogy az esküvővel még várunk pár évet.

Sokan fogják azt mondani, hogy korai, ne csináld, de végül úgyis te döntesz :)

2013. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ha jol ertettem, 15 eves korotok ota vagytok egyutt (vagy legalabbis a lany annyi volt, amikor osszejottetek). 15-18 ev kozott ido..az meg elegge gyerekkor. Elhiszem, hogy szeretitek egymast, de meg nagyon sok minden valtozhat korulottetek. Egyetemre jarsz, O tervezi mar (esetleg elkezdte)? Csak mert nem egy kapcsolatot lattam szetmenni amiatt, hogy a lany vagy fiu az uj kozegben rajon, hogy inkabb mast szeretne.. Egyutt lakasrol nem is beszelve. Ha pedig esetleg valahol melyen azt erzed, hogy pont a varhato valtozasok miatt kene "lekotni", akkor plane nem jo. Szerintem varj meg 1-2 evet, aztan jegyezd el. Es szerintem nincs sok ertelme 4-5 evig jegyben jarni, azzal a gondolattal, hogy majd egyszer osszehazasodunk! (Ha nincs ra anyagi keret az mas teszta.)
2013. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!