Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meglepetés eljegyzésre készülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetés eljegyzésre készülök és nem tudok dönteni, hogy melyik nemesacél gyűrűt válasszam. Szerintetek köves gyűrű vagy karikagyűrű illik eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Ez a köves: [link]

Ez a karika: [link]

Lányok, szerintetek?


[link] -n találtam ezeket, esetleg, ha van olyan menyasszony, akinek nem ez, hanem más tetszene, akkor megköszönném a segítségét! Meglepetést szeretnék!


Egy (remélem) leendő vőlegény :)



2013. márc. 8. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a köves. Nálunk is úgy volt, hogy eljegyzésre én kaptam kövest, és esküvőre vettük meg együtt a karikát.
2013. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
a karika!
2013. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Eljegyzésre mindenképpen kövesgyűrű, vagy szóbeli megkérés. A karikagyűrűt, amit jó esetben egy Életen át hordani fog, ne egyedül válaszd ki szerintem.

Ezek a gyűrűk nem igazán tetszenek, de mivel írtad, hogy javasolhatunk másikat:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]


Nekem ezek kicsit talán nőiesebbek annál, amit Te linkeltél. Igaz másik oldalról vannak, de hátha.

Sok-sok boldogságot! :)


24N

2013. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

Köves gyűrűvel NEM lehet senkit eljegyezni, ez a legújabb Amerika majmolás.

Az eljegyzéshez nem csak menyasszony, hanem vőlegény is kell. Akkor pedig mindkettőnek fel kell húzni a karikagyűrűket!

2013. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 14-es:


Sajnálattal kell közölnöm, hogy ez nem a legújabb "amerika-majmolás", hanem már elég régóta egy elfogadott szokás Magyarországon is. Én sem pártolom az amerikai hagyományok (valentin, halloween, stb.) átvételét, de konkrétan az, hogy ki hogy kéri meg a párja kezét és milyen gyűrűvel, szerintem magánügy - és akkor is menyasszony és vőlegény lesznek, ha a magyar hagyomány ezt máshogy határozza meg.


AMi még elkeserítőbb információ lehet számodra, hogy ez a szokás nem csak amerikai, hanem pl. Németországban és más európai országokban is ez volt a hagyomány, bár ezzel sokan nincsenek tisztában.

2013. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Magyarországon "kísérő gyűrűnek" hívták és édesanyámnak is volt köves gyűrűje, amivel megkérték a kezét. Szóval szerintem van ennek itt is hagyománya, felénk mindenki köveset kap először.

Én is ezt pártolom, szerintem az összetartozás jelképét, a karikagyűrűt, érdemes együtt kiválasztani, hogy tényleg mindkét félnek tetsszen.

Ezt pedig a család előtt, a hivatalos eljegyzési vacsorán szokták egymás kezére húzni. Ami persze manapság már elhagyható.

2013. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azért ha a karikát megveszi, és aranyat vesz, az a csillagos ég is lehet a pár... És ha a menyának nem tetszik, még bunkó is lesz, nem?

Ha vesz egy lánykérő kísérő gyűrűt, aminek a piaci értéke nem hatalmas, nagyon nem lő mellé.


Én a köveset adnám a páromnak, és azt fogadnám szívesebben, mint egy örökre szóló, de nekem nem tetszőt. És ha nem tetszik, akkor amint van karikagyűrű lecserélem arra...

2013. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%

szerintem karikának ez baromi szép:


[link]


[link] (itt a nőiben aranyozott van)


köves:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek elég szépek.:)

2013. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
64%

utolsó vagyok,aki azt a sokat linkelte. Hát én dec.22.-e óta vagyok menyasszony és ezek azok amiket szívesen hordanék,ha ebből kéne választani... :


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%

még mindig utolsó vagyok :)


Én ezt kaptam tőle szülinapomra (szerintem eljegyzési gyűrűnek is szép lenne:

[link]


EZ pedig az eljegyzési gyűrűm (nekem is meglepetés volt,mert nem tudtam milyen lesz,bár ilyenre számítottam,mert amikor kérdezgetett,hogy majd milyet szeretnék,mindig ilyennek írtam le) :)

[link]

[link]

2013. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!