Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak a párom kellene vegye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a párom kellene vegye a gyűrűket, miért?

Figyelt kérdés

Tegnap már írtam ki kérdést, de lehet nem fogalmaztam túl világosan és nem írtam le a részleteket....

Anyósom szerint a párom kéne vegye a gyűrűket egyedül, nem pedig közösen...Van aranyunk és csak "pár ezerrel" kellene megtoldani az egészet, amit a közösen spórolt pénzünkből tennénk ki. A párom nem dolgozik, nekem van ösztöndíjam és alkalmi munkám, amikből nyáron kijönne....


Tudom, anyósom rosszul is lesz, és szégyellni fogja magát, ha nem így lesz. De "csak" a páromnak egyhamar nem lesz annyi pénze, hogy megvegye... Akkor?


2013. márc. 30. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi is így voltunk, közös pénzből vettük a gyűrűket, meg voltak aranyaink is, amiket beadtunk, így elég tűrhető áron megvehettük a gyűrűket. Ezen nincs szégyellnivaló.
2013. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A párotokkal ha így döntötök, így csináljatok, ő meg mondja meg az anyjának, hogy ne szóljon bele. Ha nektek minden rendben megy akkor csak erőt és egészséget hozza!
2013. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem látok benne semmit, az aranyat nem hordjuk amit beadnánk, a pénzt kihoznánk, ami még kell. Anyósom szerint így nem illik és PONT.
2013. márc. 30. 15:48
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondolom!

A múltkor mikor felhozódott a téma rendesen hajbakaptak ezen...

2013. márc. 30. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézzétek ki közösen a gyűrűket, te add oda a pénz másik felét párodnak, aki bemegy az üzletbe és megveszi. Közösen fizettétek, közösen választottátok ki, mégis a párod vette meg, ha kérdezi az anyós :D Kecske is jól lakik káposzta is megmarad. Amúgy anyósodnak nincs igaza, nem tudom minek szól bele.
2013. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Anyósom szerint a párom kellene megvegye, mivel Ő a férfi. Én értem a hagyományokat (ha egyáltalán van ilyen) meg mindent, de nincs lehetőségünk arra, hogy a párm vegye meg. 6 éves egyetemre jár, gúnyosan oda is mondta az anyukájának, hogy oké majd az első fizetéséből megveszi (még elég se lenne). Az anyukája meg rávágta, hogy rendben :D


Most 5. éves a párom, nem akarunk még tovább várni. Már 5, 5 éve együtt vagyunk.

2013. márc. 30. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet úgy van vele, hogy tudja nem bírja megvenni a fia és akkor hátha odázhatja a dolgot.

Felénk is így szokás, DE ha a fiú nem tudja megvenni egyedül, akkor vagy együtt veszik meg, vagy ha a szülőket ez annyira zavarja, akkor megveszik inkább ők. Így viszont tiszta olyan, mintha csak azért pampogna, hogy ne legyen gyűrű.

2013. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs a gyűrű ellen egyáltalán, sőt! Csak az ellen van, hogy NE KÖZÖSEN vegyük.
2013. ápr. 9. 13:06
 9/9 anonim válasza:
Ne engedjétek,hogy az Anyós mondja meg mi illik és mi nem.Döntsetek úgy,ahogy az nektek jó.Nem kell mindent elmondani az Anyósnak,mert mint mindenki ismeri milyenek is tudnak lenni.
2013. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!