Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 3 hónap együttl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 3 hónap együttlét után az az érzésem, hogy egy idő után el fogom hagyni.

Figyelt kérdés

Nagyon erőssen szeretem,de nem tudom miert az az érzésem hogy nem szeretném vele leélni az életem....csakhogy szakitani se szeretnék vele.Ő is nagyon erőssen szeret,nagyon jol egyezünk semmi próblémánk,mégis nekem ez az érzésem van,hogy majd később szakitani fogok vele.Meg tudná valaki magyarázni miért van ez az érzésem?

19 F


2011. aug. 29. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2011. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így érzed ne kábítsd! Am hogy lehet "erősen szeretni"?
2011. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azon gondolkozok h nem jobb elhuzni a dolgot....lassabban hagyni kicsit hátha megtudom biztosra mit akarok,nem akarom h miattam szenvedjen a barátnőm,s tudom ha most szakitanák nagyon erőssen szenvedne
2011. aug. 29. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szánalom vagy, úgye tudod?
2011. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom,nagyon szenvedek mert nem tudom mik ezek az érzelmek,remélem elmulnak,mert nem akarom h szenvedést okozzak
2011. aug. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!