Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai a hazassagrol beszelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai a hazassagrol beszelni?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk egyutt a baratommal o 21, en 20... Imadjuk egymast, es mar most tervezgetjuk a kozos eletunket. Elhataroztuk, hogy 2 ev mulva osszehazasodunk, 1 evre ra meg csaladot alapitunk.

Szerintetek korai errol targyalni? Nagyon komoly a kapcsolatunk.


2013. ápr. 18. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

jaaaj, ez nagyon édes, de jó, ha ez megmarad a tervezés szintjén egyelőre.


mi is beszélgettünk 1 hónap után egyszer az egyik barátommal a házasságról. olyan cuki volt, hogy elvitt a templom elé, és azt mondta, hogy itt fog feleségül venni. persze nem lett belőle házasság, de az emlék örök :)

2013. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat :)


Mind a ketten kulfoldon elunk, nem azonos kulturaval. (angol nyelvu terulet, o sapanyol)

Sok mindenen mentunk keresztul, es o volt az aki felhozta a dolgot, soot, a gyerek temat hozta fol elobb.

Mindent elmondott magarol, a rossz dolgokat is, mondta, hogy ugy erzi,tudnom kell mindent rola. 2 het alatt nagyon kozel kerultunk egymashoz.


Termeszetesen nem akarjuk elkapkodni a dolgokat, mindenkeppen meg akarjuk varni ezt a 2 evet a csaladi beke miatt, de en ugy gondolom, hogy ebbol tenyleg hazassag lesz...

2013. ápr. 19. 01:15
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Beszélgetni bármikor, bármiről lehet (nyilván vannak olyan pasik, mint pl. Digo nevű válaszoló, hogy kifut a témától a világból, de az is nyilvánvaló, hogy nem egy ilyen típusú pasival szeretne az ember lánya házasodni), az a lényeg, hogy a téma érdekeljen benneteket. Mi is 2-3 hét után kezdtünk ilyenekről álmodozni. Aztán 2-3 év után válik valósággá. :) A lényeg, hogy lakva ismerszik meg az ember! ;)


24N

2013. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Bence_ ***** válasza:
33%

Akik 50 éve házasok azok is voltak 2 hetesek.

Így értelme van. Esélye, hogy ez így is lesz ugyan apró.

De benne van a pakliban.

Sok boldogságot:)

2013. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent elmondott magarol, a rossz dolgokat is, mondta, hogy ugy erzi,tudnom kell mindent rola."


Naja. Csak elmondva minden máshogy hangzik, mint amikor már évek óta nézed/átéled.


Nagyon komoly akkor lesz a kapcsolat, ha 3-4 év múlva is így éreztek. Most maximum egy nagy szerelem, amit mindketten szeretnétek hosszú távon megtartani.

2013. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Juj, ez izgi!:) Az én férjem sem magyar, német nyelvterület, mi kb 2-3 hónap utàn eljegyzésről beszélgettünk, most leszünk 2 éve együtt, hàzassàg, gyerek:) vannak bakik, de derűlàtó vagyok:) Én nagyon drukkolok nektek, legyetek boldogok!:)
2013. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Az viszont fontos, hogy jol kiismerjétek egymàst, fontos az együttélés is!:)
2013. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

na ja, két hét után biztos nagyon komoly a kapcsolat:D ne érts félre, én is ilyen kis álmodozós vagyok, 3. héten már megvoltak a gyerekeink nevei, de nyilván nem házasodtunk össze csak mert hirtelen olyan jó volt minden. mi hónapokig arról beszélgettünk, hogy tökéletes a kapcsolatunk, nálunk sosincs szó semmi kompromisszumról, minden a legnagyobb rendben. aztán ahogy oszlott a köd, jöttek viták, az összeköltözéssel a megszokás. hiába mondta el a rossz tulajdonságait a kapcsolat elején, attól még vannak olyan dolgai, amikhez hihetetlen sok türelem kell, de csak az összecuccolás után éleződtek ki. mi voltunk a gimi álompárja, naponta a titeket egymásnak teremtettek, jaj de összeilletek, ti össze fogtok házasodni dumát hallgattuk, és el is hittük. erre pár hónappal ezelőtt hajszálon múlott a szakítás. (hálistennek bennünk megvan az, ami sok gyk-es válaszolóban nincs: tudunk egymással kommunikálni). szóval megoldottuk, azóta kb újra átéljük azt, amikor 2 éve összejöttünk és úsztunk a mámorban, szóval nem azt mondom, hogy törvényszerűen nem ő lesz a férjed, hanem azt, hogy odáig még kib.szott hosszú az út :)tervezgetni lehet, én értem, hogy mit érzel, nálunk is ez volt. csak maradj meg a tervezés szinten:)

20L

2013. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

13-as!

Ne haragudj de Digo nem azt írja hogy "kifut a témától a világból" hanem hogy nem normális a 2-ik héten a házasságot előhozni. Amivel teljesen egyet lehet érteni, 2 hét az semmi, még ott van a rózsaszín köd mindkettejük szeme előtt.

A kérdező azt írja hogy "rengeteg mindenen keresztülmentek". Ez is egy kicsit erős így 2 hét után.

2013. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

beszélgetni akármiről lehet:) az én férjem annak idején 1 hónap után megkérte a kezem:)de már előtte is szóbakerült ilyesmi . 3 éve vagyunk együtt és másfél éve házasok:)


de azért ismerjétek meg egymást, és éljetek együtt!!!! legalább fél évet (mi is ennyit éltünk együtt az esküvő előtt) bár, mi előtte is 4-5 napot együtt voltunk folyamatosan hetente. tehát sokat:)


másfél 2 évet várjatok és ha még mindig úgy érzitek, hajrá:)


27/N

2013. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!