Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne?

Figyelt kérdés
már évek óta együtt vagyunk, gyermekünk is van. annyira szeretnék már menyasszonya/felesége lenni, de semmit nem lépett ezügyben eddig. gáz lenne , ha én jegyezném el? vagy mondjam meg neki, hogy szeretném, ha eljegyezne? ez olyan hülyén veszi ki magát nem? ne írjátok azt, hogy ha jó a kapcsolat akkor meg lehet beszélni a dolgokat, mert nem erről van szó. kérlek titeket az válaszoljon , aki nem lehurrog, hanem ötletet ad. köszi mindenkinek.
2009. okt. 6. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha bevállalós csaj vagy, persze kérdezd meg tőle, hogy mit szólna, ha előrébb lépnétek a kapcsoltban.

Mondjuk azért az is jelzésértékű, hogy hosszú kapcsolat és gyerek is van, mégsem tette meg magától, de azért próbáld meg. Lehet hogy ő nem akar, azért erre készülj fel.

27

2009. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj meg érte, de én nem sietnék elvenni feleségül téged. Minden megvan: jó kapcsolat, együttélés, gondolom közös kassza is, sőt még gyerek is... Nekem több nem hiányozna. Így is mindenem megvan.


27/F

2009. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csak említsd meg neki, amikor alkalom adódik (teszem azt egy filmet néztek), hogy mennyire szeretnél egyszer Te is egy ilyen esküvőt, Ő milyet szeretne, etc, esetleg rákérdezhetsz kicsit poénkodva, mosolyogva, hogy na mi mikor hozunk össze egy ilyet?:) De ha nem csap le ezekre, vagy úgy látod nem valami lelkes, szerintem kár erőltetni. Csak azért ne vegyen el, mert Te megkéred és nem akar megbántani, közben eg semmi kedve nincs hozzá, mert csapdában érezné magát, és jó eséllyel ez tönkre is tenné a kapcsolatot.
2009. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát nálunk is ez a helyzet. Olyan elszomorító mert 6 éve együtt vagyunk, és még semmi. Annyira nagyon akarom hogy az leírhatatlan, de ő még annyira sem képes, hogy a menyasszonyává tegyen, nemhogy a feleségévé. Szóval, az az igazság, hogy hiába kéred meg te ha nem akarja szívből. Ha akarná már megtette volna. Annyiról legalább beszéltetek, hogy akarja-e majd egyáltalán? Én sosem fogom őt megkérni, mert az elég gáz úgy, ha csak én akar tiszta szívből. Szóval...én a helyedben nem tenném, mert az olyan erőltetett lenne.
2009. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
akarom (lemaradt a vége)
2009. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

nem szép, hogy rá akarod kényszeríteni az akaratodat.

kíváncsi vagyok ellenkező esetben te mit szólnál hozzá.

2009. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igazatok van. álmodozni még lehet :)

köszi, kellett egy kis észheztérítés,

2009. okt. 6. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,hogy mit gondolna róla! ;)
2009. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Ezek szerint Te is látens papírhívő vagy....

2. Ez esetben azonban eltévesztetted a sorrendet...

3. Azok után, hogy gyerekt szültél neki mi lehet gáz???

4. A válasza, az gáz lehet. Mert: jaj drágám tényleg, el is felejtettem itt évek óta, hogy pár éve feleségül akarlak venni, oké menjünk, ha már eszembe juttattad, vagy: Nem veszlek el. Melyik válasz fog tetszeni????????


Ezt Te szúrtad el az elején. Nem lehurroglak, csak értsd meg: ha neked fontos a házasság, akkor annak a szabályait kellet volna betartanod. Ne tépelődj, kérd meg a kezét, mondjuk humorosan: Mi lenne, ha a gyermeked anyja egyben a feleséged is lenne?

2009. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

- Drágám, mit szólnál a házassághoz? Hiszen gyermekünk is van.

na, valami ilyesmi közeledéssel. :)

2010. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!