Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm erőszakkal azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm erőszakkal azt akarja hogy vegyek neki gyűrűt és jegyezzem el, vagy szakít velem! Ehhez mit szóltok? Illik kikövetelni a lánynak a fiútól a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 22:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Én 23 ő 21 evés! 11 hónapja vagyunk együtt!
2013. júl. 15. 10:11
 22/38 anonim ***** válasza:
74%

17-es vagyok.


Akkor viszont gáz. Ha kisírta az eljegyzést, akkor majd lagzit akar, aztán gyereket.


Próbáld megmagyarázni neki, hogy szereted, a szándékaid komolyak, de nem így akarod. Addig amíg szövegel, addig nem fogod megkérni, mert nem lesz meglepetés. A saját örömét is elrontja amúgy.

2013. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
90%
Én nőként mondom, hogy nagyon gáz és nem felnőttes viselkedés. Sokkal jobb megvárni, míg a férfi jut el odáig, hogy el akarja jegyezni a párját. A barátnőd valószínűleg ezt fel sem fogja. Én nem tudnék kierőszakolni egy gyűrűt és nem is örülnék így neki. Azt a lényeges tényt nem érti vagy tudja a barátnőd, hogy nem lehet egy gyűrűvel vagy egy eljegyzéssel megfogni örökre valakit. Azt hiszi, ha gyűrű van, akkor élete végéig az övé leszel. Be akarja magát biztosítani. Idővel rájön, hogy ezek a dolgok nem így működnek....
2013. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

Szakítson!

Egyáltalán nem illik, nagyon rossz hozzáállás, ráadásul igen rövid ideje vagytok együtt és nagyon fiatalok is vagytok.

Hadd menjen, találsz mást, jobbat.

Ha most elvennéd, tuti válás lenne a vége.

2013. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Már megértette és továbbra is velem marad!Kösz a válaszokat! :)
2013. júl. 15. 12:27
 26/38 anonim ***** válasza:
34%

30 fölött ez már nem lenne zsarolás, csak józan döntés a né részéről. Talán így is az. Mond meg neki, hogy akkor szakítsatok. Ha te nem szereted annyira, hogy elvedd, hagyd el, lehet ő is ezt akarja.

Ez nem feltétlenül zsarolás, józan döntés.

2013. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Milyen józan döntés utolsó?

Kihisztizni valamit mint egy 3 éve józan döntés? Érdekes gondolkodásod van.

2013. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
73%

Az a józan döntés, hogy ha a férfi x időn belül nem kéri meg a kezem akkor elhagyom. Mondjuk én sose mondtam meg mi a határidő, de azért egy idő után az ember rájön, hogy a másik nem gondolja komolyan a kapcsolatot, vagy el akarja bulizni az egész életét.

Ha a nő nem erre vágyik az a józan döntés, ha elhagyja a pasit.

2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha nem egyeznek a jövőbeli céljaik elhagyja, nem kihisztizi.
2013. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ocsmány dolog, nekem eszembe sem jutna. Ha fiú lennék, simán szakítanék emiatt a bnőmmel, mert ez még "csak" egy eljegyzés, de mi lesz később?
2013. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!