Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm erőszakkal azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm erőszakkal azt akarja hogy vegyek neki gyűrűt és jegyezzem el, vagy szakít velem! Ehhez mit szóltok? Illik kikövetelni a lánynak a fiútól a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 22:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
92%
Hát nagyon fontos lehetsz neki, ha emiatt képes szakítani...
2013. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
76%
Ezek az emberek kenyszeres kapcsolatfuggesben szenvednek, bar nem is biztos hogy ez a jo megnevezese annak a betegsegnek amiben az illeto holgy azt hiszi hogy a gyuruvel/hazassaggal lesz teljes az eletuk. Ez anno elvaras volt a tarsadalom reszerol (na, megnosultel mar?) de ma mar fejlodott a dolog es nincs ez az ayament dolog.
2013. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt: nem lehet ilyet kierőszakolni és értelme sincs. Nem értem, hogy vannak olyan nők, akik nem érzik megalázónak, ha azért jegyzik el őket, mert kizsarolták.

Viszont másrészt: ha tényleg nagyon különböznek a hosszútávú tervek és más az értékrend, akkor azért elképzelhető, hogy tényleg nincs jövője a kapcsolatnak.

2013. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
98%
Itt nemcsak arról van szó, hogy illik, vagy nem, hanem ez egy nagyon nem normális gesztus. Az ilyet tényleg nem lehet erőltetni, akkor kell megtenni, ha készen álltok rá. Valami azt súgja, hogy inkább az a csaj célja, hogy eldicsekedhessen a csillogó-villogó gyémántgyűrűjével és a flancos esküvővel, nem pedig az, hogy szeressétek egymást, és boldogan éljetek, közös tervekkel, vágyakkal, szeretetben, mint ahogy egy normál kapcsolatban lennie kéne. Én a helyedben elgondolkoznék azon, hogy érdemes-e ezt a kapcsolatot, de egy másodpercnyi filózás után ki is fundálnám a választ...
2013. júl. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan miket tett/mondott, amiket Te erőszaknak érzel?
2013. júl. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem illik-nem illik kérdés. Érzelmi zsarolással indítani egy házasságot minden, csak nem jó jel és ez mindkét félre igaz. Ha a pasi tenné ugyanezt, akkor is jobb minél hamarabb menekülni, amerre a szemed lát.


Emlékszel Mrs. Liptonra és a réz függönykarikára, amit Stokes adott neki? Na én ezt tenném; előtte gyorsan összeszedném a holmimat, utána szépen becsuknám magam mögött az ajtót és legyen boldog a függönykarikájával. Engem soha többé nem látna, az biztos.

2013. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sem illik, és gáz ezt csinálni, de akkor sem tudom elítélni. Nem ismerjük a másik oldalt.

Mióta vagytok együtt?

Hány évesek vagytok?

Ha mondjuk 30 elmúlt, és hitegedet mondjuk 5-10 éve, akkor azt mondom, hogy ha nem is az eljegyzés, de azért jogos, hogy szól érte. Ha az éveivel játszol, akkor Te vagy a hunyó. Ha nem, akkor a párod kissé erőszakos, igen.

2013. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
76%
Végül is utolsónak igaza van. Nem tudjuk a részleteket. Valóban, ha már kb. 6-8 éve együtt vagytok és együtt is képzelitek el a jövőt, akkor a párod kérheti (ha neki ez ennyire fontos), hogy jegyezd el. Sok nő pl nem hajlandó gyereket szülni, amíg el nem veszik. Ez is egy fajta zsarolás, ha úgy vesszük, és rengeteg ilyen van!
2013. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
94%
*Ja, még azt hozzá tenném, hogy kérheti, de akkor sem zsarolhatja ki. Max. felhívhatja rá a figyelmed, hogy neki ez fontos. Viszont én a párod helyében nagyon elgondolkodnék, hogy pl. 8 év után a párom miért nem hajlandó eljegyezni sem, pedig tudja, hogy nekem ez mennyit számít....(feltéve, hogy hasonló szituról van szó)
2013. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
75%

Azért néhány lényeges infó hiányzik: hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, tisztáztátok-e hogy a kapcsolat csak a szexről szól és semmi másról?

Ha nem vagytok túl fiatalok, és pár éve már együtt vagytok, joggal érezheti kihasználásnak, ha nem lépsz.Ebben az esetben csak megmondta az őszintét, és tájékoztatott a várható fejleményekről.

Ha tinik vagytok, vagy pár hós a kapcsolat, akkor meg sima hiszti, és menekülj!

2013. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!