Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm erőszakkal azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm erőszakkal azt akarja hogy vegyek neki gyűrűt és jegyezzem el, vagy szakít velem! Ehhez mit szóltok? Illik kikövetelni a lánynak a fiútól a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 22:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik. Azonban, ha nem akarod elvenni, x éve együtt vagytok, de ő házasságot, családot szeretne, úgy tiszta, ha közlöd: babám, ebből nem lesz házasság. Ő elhagy, és talál majd egy olyan ffit, akivel közösek a céljai. Itt a mese vége.
2013. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon vágyom az eljegyzésre, de kierőszakolva már nem tudnék neki szivből örülni. Mi értelme volna úgy? De azért ne csak a lányt szidjátok, igen is sok pasi van, akinek kell egy kis lökés, hogy végre lépjen. Vannak pasik akik igénylik, hogy irányitsák őket. Kikövetelni nem illik, viszont 8-10 évig járni valakivel és sem esküvő, sem lakás, sem szakitás...ez sem megoldás.
2013. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Mint írtam hogy csak 11 hónapja vagyunk együtt!A lány megértette és igazat adott nekem és szóba se hozta azóta!Rájött hogyha nem értette volna meg szakítás lett volna a vége,de most épp élünk mint hal a vízben :D A választ adók mind egyetértettek velem!Igazam és igazatok volt! (Y)
2013. júl. 18. 09:39
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pasit szereti hanem csak gyűrűt akar....ha az nincs,nem kell a pasi se...
2013. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Istenem kérdező, te mekkroa papucs vagy.
2013. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nincs joga, mert ez nem csak az ő élete, hanem a tiéd is.

Röviden.

2013. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
29%

én nem értem, mit merészelnek ezek a mai lányok!!!


nem elég, hogy ingyen k...ogatják őket, és ha együtt élnek, tán még mosogathat is ingyen, meg gatyát is moshat, stb. és még követelőznek?


hogy ők családot akarnak ?!

meg gyereket ?!!!!

hogy vállalja fel őket a pasi a társadalom előtt??!!!

hogy vállaljon kötelezettséget a jövőjükre nézve?!

ki hallott már ilyet?!!!


ilyen antiliberális baromságot? ... hát mire tartják magukat?!!!

mit akarnak? felelősséget a leendő gyerekükkel szemben (mert megy az idő, és nem mindegy, hogy mikor, és milyen apát találnak) ???



mit képzelnek ????


(onnantól kezdve, hogy szétrakták a lábukat, már késő elkezdeni követelőzni, onnan már ők lesznek az "érzelmi zsarolók"...)

2013. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Bocs, félig OFF...

Szóval nem értem, hogy ha a nő azt mondja, hogy vagy házasodunk, vagy továbbállok, akkor ő egy igazi szemét, aki nem is szereti a párját, csak gyűrűt akar. Viszont a férfinek azt tanácsolják, hogy ha házasodni akar a nő, ő viszont nem, azonnal hagyja ott! Ő nem szemét amiért nem a nőt szereti, csak a kötetlen kapcsolatot élvezi?


Másrészt: Nem lehet ráerőlteti a pasira a házasságot, ha nem akarja. De a nőre rá lehet erőltetni a "csak együttélést", ha ő nem akarja azt? (Mert hogy házasodni szeretne..)


Ebben nem nagyon lesz megegyezés szerintem, akárhány kérdésben is fogalmazódik meg a probléma.

Csak akkor megy minden rendben, ha közösek a célok, elképzelések. Vagy ha az egyik neheztelés nélkül le tud mondani a vágyairól a másik javára. Ha nem, tényleg jobb, ha szétválnak, és mindenki keresheti mással a boldogságát.


És bár én nem tartom rossznak, ha megbeszéljük, hogy "drágám, én 2 éven belül szeretnék házasodni és utána lassacskán babázni stb.. ha neked megfelel folytassuk a kapcsolatot, ha nem, értsd meg én erre vágyom,úgyhogy viszlát, élj boldogul." Ebben a kérdésben szereplő esetben ( nem egész 1 éves kapcsolatban húszonegy-pár évesen) szerintem is kicsit korai elvárás a holtomiglan-holtodiglan.

2014. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!