Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiatal vagyok még a házassághoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok még a házassághoz?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátommal több mint 2 éve járunk,és arra gondoltam,hogy karácsonyra meglepem egy aranygyűrűvel,vagyis megkérném a kezét :D igen fiatal vagyok tudom.számomra csupán annyit jelentene,hogy jegyben járunk... lehetséges,hogy hülyeség?
2009. okt. 19. 18:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Lány vagy és megakarod kérni a kezét? ne már..

Másrészt meg 2 áv nagyon kevés idő,főleg 18 évesen.vűrj még ezzel.

2009. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Te kéred meg az ő kezét? Várd meg inkább, hogy ő tegye.


A jegyben járáshoz nem vagy túlságosan fiatal. Ha viszont ragaszkodni akarsz ehhez a szép szokáshoz, akkor a sorrendet (fiú kéri a lány kezét) is illik betartani:)

2009. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szerintem fiatal vagy a házassághoz. Én megvárnám, míg ő kéri meg a kezem. Mégiscsak úgy az igazi...
2009. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom fulig szerelmes vagy, de eleve te vagy a lany, tehat ne vegyel semmikeppen se gyurut!!! Amugy pedig iszonyat fiatal vagy meg! Inkabb tanulj, diplomazz, nyelvvizsgazz, utazz, ismerkedj, baratkozz, gyujtsd a penzed, es majd amikor mar meglesznek az alapok, akkor gondolkodjal a hazassagon. Hidd el nem maradsz le semmirol, meg nagyon de nagyon fiatal vagy! Ne siess el semmit!
2009. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
A pasik így is el vannak rontva. Vannak olyan dolgok amik a pasik dolga, mint pl a lánykérés. Bízd rá.
2009. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
nagyon jó ötlet. így nagy eséllyel már 22-23 éves korodban el is válhatsz.
2009. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindenki el tudja dönteni, mikor válik elég éretté a házassághoz. Ha bizonytalan vagy (és gondolom, az vagy, különben nem írtad volna ki a kérdést), az azt jelenti, hogy még nem vagy érett hozzá. Várj még!

Mellesleg az előttem szólóknak igazuk van, a jegygyűrűt a fiú szokta adni a lánynak. Ez a "hagyomány" :)

2009. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

:D

Jó a kérdésed és érdekesek egyes válaszok is.

Hirtelen egyből az jutott eszembe, hogy igen, hülyeség, fiatal vagy még és ne te kérd meg a kezét.

Aztán jót nevettem, mert eszembe jutott, hogy én 19 évesen, két havi együtt járás után poénból megkértem a barátom kezét. Nem vettem gyűrűt meg ilyenek, de emlékszem éppen hazavitt autóval és ott egyszerűen kimondtam, hogy legyen a férjem. :) Jót nevettünk, de látszott rajta, hogy nagyon jól esik neki, hogy ennyire komolyan gondolom és szeretem. Talán azon az éjjelen eshettem teherbe. :)

13 év telt el azóta (utolsónak: a fiatal házasságnak nem következménye a pár év múlva betörténő válás).

Abból az éjjelből megszületett a lányunk, pár évvel utána a fiunk és néhány héten belül megszületik a legkisebbünk, egy kislány. (több nem lesz, ennyit tudunk anyagilag is felvállalni :))

Őszintén mondom: nagyon boldog vagyok vele és nála sem telik el egy nap sem, hogy ne mutassa ki szeretetét, ragaszkodását. Semmin nem változtatnánk ha újra 19 évesek lennénk.

Így nem is tudom mit tanácsoljak...

2009. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
18:53-asra gondoltam, akkor mielőtt írtam, még ő volt az utolsó.
2009. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Igen, nagyon! Elég még csak álmodozni. Legtöbb egy próbaházasság, de azzal is várnék két évet.

A gyűrűt a fiúnak kell adnia. Adj neki láncot, azzal ugyan azt fejezed ki.

2009. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!